5 дивовижних переваг сексу для здоров’я

5 удивительных преимуществ секса для здоровья

Звичайно, секс підтримує здоров’я, але чи знаєте ви, що хороше сексуальне життя може забезпечити особливі переваги для здоров’я? Ми поговорили з експертами, щоб дізнатися, наскільки секс покращує наше здоров’я.

1. Це може зробити вас розчинником

Страшна розробка? До сих пір не розлучаєтеся з біговою доріжкою. Але якщо вже пізно, і ви не потрапили в спортзал, не забувайте, що секс теж вважається вправою! «Секс палить від 75 до 150 калорій за півгодини», – говорить Десмонд городе, засновник і медичний директор Alternity Healthcare в Вест-Хартфорді, штат Коннектикут. Він порівняно з іншими фізичними вправами, ефективний, йога (114 калорій за півгодини), танці (129 калорій за півгодини) або ходьба (153 калорії за півгодини).

Бонус: Секс може також допомогти вашим м’язам залишатися в курсі процесу. «Сексуальне збудження і оргазм випускають гормональний тестостерон, який, крім іншого, необхідний для створення і підтримки кісткової і м’язової тканини», – додає він.

2. Це може поліпшити здоров’я серця

Ймовірно, ви вже знаєте, що хвороба серця – це вбивця номер один. Вживання здорової дієти, а також підтримання низького рівня холестерину і натрію під контролем – відмінні способи залишатися на вершині здоров’я серця, але так само займатися сексом. «Секс – це вправа, яка підвищує частоту серцевих скорочень і кровотік», – говорить д-р городе. «У дослідженні, опублікованому в журналі« Епідеміологія і здоров’я спільноти », дослідники виявили, що статевий акт двічі і більше на тиждень зменшував ризик смертельного серцевого нападу наполовину». Хоча результати дослідження були сфокусовані на чоловіках.

3. Це може допомогти вам отримати кращий нічний сон

Що ви робите, щоб допомогти вам спати? Коли чай з ромашки і інші засоби захисту не виконують роботу, секс може допомогти, особливо якщо у вас проблеми зі сном через занепокоєння або стресу. «Люди з частим сексом часто повідомляють, що вони краще справляються зі стресом», – зазначає д-р Городе. «Глибоке розслаблення, яке зазвичай супроводжується оргазмом для жінок і еякуляцією або оргазмом для чоловіків, може бути одним з небагатьох випадків, коли люди фактично дозволяють собі повністю розслабитися. Багато хто говорить про те, що вони сплять глибше і спокійно після задоволення любовних відносин ».

4. Він може збільшити вашу імунну систему

З усіма проблемами, пов’язаними з вірусами холоду і грипу, боротьба з мікробами іноді може відчуватися як робота на повний робочий день. Дивно, але в спальні може бути щось, що може допомогти вашій імунній системі, каже д-р Городе, який вказує на дослідження дослідників з Університету Уїлкса в Пенсільванії. «Особи, які займаються сексом один або два рази на тиждень, показують на 30% вищі рівні антитіла, званого імуноглобуліном А, який, як відомо, підвищує імунну систему», – говорить він. Отже, зробіть цю нову мантру сезону холодного і грипу: Мийте руки і робіть дату в спальні зі своєю подружкою – часто!

5. Він може поліпшити ваше психічне здоров’я

Найшвидший спосіб підвищити настрій, боротися з депресією і бити занепокоєння? Patricia Tan, MD, сертифікований лікар-терапевт в Арізоні і медичний експерт JustAnswer.com, каже, що відповідь проста: секс (в люблячих, скоєних відносинах, звичайно). «Психологічно секс покращує психічне здоров’я, будуючи близькість і зменшуючи стрес», – говорить вона. «Компонент зниження стресу знижує рівень кортизолу людини, тим самим зменшуючи шанси підвищеного кров’яного тиску, гіперглікемії і підвищеної кислотності в черевній порожнині».

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.