4 секрети сексуально задоволених пар

4 секреты сексуально удовлетворенных пар

Ваша сестра, ваш кращий друг, ваш приятель, ви продовжуєте чути про цих жінок, які насолоджуються казковим сексуальним життям зі своїми партнерами. Але як їм вдається тримати його гарячим, особливо коли у них є пара дітей і вони більше декількох років разом? Таким чином, вам не потрібно самим обговорювати це питання, ми попросили кількох щасливчиків розповісти про свої секрети задовільного сексуального життя. Ось що вони повинні сказали – і як ви можете застосовувати їх поради в своїй спальні.

1. Вони планують секс.

Які? Запишіть «зайнятися сексом» в свій календар? “Абсолютно!” кажуть, що пари задоволені своїм сексуальним життям. Замість того, щоб вбивати настрій з відсутністю спонтанності, планування сексу має тенденцію «забирати всі справжнісінькі виправдання, які я міг би використовувати в інших цілях, наприклад, я вичерпав себе після роботи і змушував дітей спати», – говорить Холлі Дженкінс, яка була одружена протягом двох років і має трьох хлопчиків у віці до 10 років. «Для пар в довгострокових відносинах планування романтичної інтерлюдії призводить до більш якісного і приємного сексуального досвіду», – каже Вікторія Здрок Вілсон, JD, PhD, який написав 30-денний секс-рішення з чоловіком Джоном Вілсоном. Замість того, щоб думати про календарнй секс як неромантично, розглядайте його замість цього як чудову форму прелюдії. Відправляйте один одному попереджувальні тексти, плануйте, що ви будете носити (чи ні), і так далі.

2. Вони блокують двері в спальню.

Ця невелика частина апаратного забезпечення має важливе значення в будинку з дітьми, каже Дженніфер Фландрія, яка була замужня і має 12 дітей у віці від 11 місяців до 23 років. Вона жартує, що всякий раз, коли сім’я переїжджає в новий будинок, новий замок в головній спальні підходить до списку справ. Навіть якщо у вас немає фізичного блокування, створення почуття кордонів є ключовим, каже Саша Мохаммед – одружений 14 років, і має 7 дітей. «Я завжди стежив за тим, щоб діти лягали спати вчасно, коли вони були маленькими, тому мій чоловік і я могли б провести час разом, дітей теж вчили завжди стукати, щоб оголосити про свою присутність». За словами доктора Здрок Вілсона, «кожна пара повинна оцінити своє середовище і визначити оптимальні умови для відмінного сексу». Для декого може бути досить блокування, щоб створити бар’єр для дорослих.

3. Вони вдосконалили швидкохідний.

У певні критичні періоди в шлюбі – особливо коли ви нові батьки – час і енергія – обидва зникають. Пари, які підтримують хороше сексуальне життя в ці важкі часи, навчилися робити швидко щось хороше для них обох. Якщо ви уникали швидких секс-сесій в минулому, тому що вам потрібен час, щоб фізично вписатися в настрій, не варто недооцінювати силу зв’язку між розумом і тілом. Спробуйте подумати про місце або час, коли секс був приголомшливим, і використовувати його, як медитацію, забравши себе в своєму розумі, говорить Шарон Гілкрест О’Ніл, шлюбний і сімейний психотерапевт і автор «Коротке керівництво до щасливого шлюбу». І «не бійтеся фантазувати».

4. Вони експериментують.

«Будьте відкриті для різних способів вираження себе сексуально, – говорить Дженкінс. «Як і в випадку з музикою, люди, як правило, люблять поєднання передбачуваного і несподіваного». Ви повинні знайти правильний баланс між тим, щоб бути підприємливим і звичайним: не будьте настільки звичайним, що це нудно. Але не будьте настільки заповзятливі, що втратити свою близькість – або рівень комфорту. Це може означати все: від позицій до загальних відносини, які ви привносите в інтимну зустріч. Сексуальні колії – завжди роблять це в певний день, в певний час, в певному приміщенні – можуть породжувати нудьгу. Щось просте, як змішування його на підлозі у вітальні або в душі, може додати якусь таку необхідну спецію. Або повністю вийти з дому. «Багато пар повідомляють, що у них кращий секс, коли їх немає вдома», – говорить доктор Здрук Вілсон. «Я називаю це синдромом брудного маленького мотелю». І це не обов’язково має бути обмежено, коли ви перебуваєте у відпустці, – наймайте няню або кидайте дітей в будинок їх бабусі й дідуся кожен раз в той час, щоб ви могли забронювати номер, навіть якщо це тільки для Пару годин.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.