3 загальні сни-мрії і що вони означають

3 общие сны-мечты и что они означают

Ви щасливі в шлюбі, так чому у вас був сексуально заряджений сон минулої ночі … хлопець на роботі (у кого, гм, є кефаль!)? Чи може це означати, що ви незадоволені своїм шлюбом? Таємно нищівно на чоловіка, який, по крайній мірі, трохи ваш тип? Є якийсь незграбний сексуальний секрет або проблема? Згідно Деббі Хербенік, доктору філософії, автору книги «Відчуй себе добре: керівництво для жінок із сексуального задоволення і задоволеності», відповідь на це питання відсутня. Секс-сни нормальні, говорить вона (не кажучи вже про наш контролі), і жінки не повинні бентежитися. Тут вона і інші експерти розшифровують найпоширеніші сексуальні мрії.

1. Мрія про такий ж секс

Як шокує, як це може здатися комусь, ця мрія досить поширена, говорить доктор Хербенік. «Багато жінок мріють про секс з іншою жінкою в якийсь момент свого життя, навіть якщо в житті вони збуджуються тільки чоловіками», – говорить вона. Так чому це відбувається? «Ну, для одних, американська культура була трохи одержима ідеєю двох жінок, які вигадують вже кілька років», – каже вона. Але коли гетеросексуальні жіноки раптово мають одностатеву мрію, це, швидше за все, вираз дрімаючого розуму сильної жіночої дружби. «Одностатеві секс-мрії також можуть бути викликані емоційною близькістю, яку відчувають багато жінок зі своїми кращими друзями», додає вона. «У сновидіннях іноді ця близькість може набувати інший рівень, але навряд чи це може означати що-небудь про вашу сексуальну орієнтацію».

2. Сон про хлопця, який пішов

Ти багато думав про свого колегу протягом багатьох років, так чому у тебе була дика мрія про нього минулої ночі? Чи не червонійте, говорить доктор Хербенік. «Жінки нерідко мріютю про минулих хлопців із середньої школи або коледжу, навіть через роки після того, як вони щасливо оселилися в більш дорослому житті з сім’єю», – говорить вона. Чи означає це десь, в глибині душі, ви все ще любите свого колишнього? Напевно, ні, каже вона. Швидше за все, ваш мозок обробляє старі спогади. «Зображення яких зберігаються разом з тисячами інших спогадів у вашому мозку», пояснює вона. «Подібно до того, як чоловіки часто мріють про старші шкільні дні, пов’язані з перемогою, жінки можуть пережити ті ранні дні досліджень, романтики і хвилювання».

За словами Тіни Б. Тессін, доктора філософії (aka «Dr. Romance»), Лонг-Біч, заснованого в Каліфорнії психотерапевта і автора книги «End End With You: Grow Up and Out of Dysfunction», ця мрія також може бути червоним прапором . «Це може означати, що нинішній досвід нагадав вам про попередній досвід або про те, що ви намагаєтеся зрозуміти щось з цього старого досвіду», – каже вона, заохочуючи жінок слухати те, що ця мрія може вам сказати. «Можливо, хтось, кого ви знаєте зараз або просто зустріли, нагадує вам про нього, або ви стурбовані повторенням старої помилки». Немає нічого поганого в невеликій ностальгії або поїздці по провулку пам’яті, додає доктор Хербенік. Просто не приймайте свою мрію як ознака того, що вам потрібно знайти містера Коледжу Boyfriend на Facebook.

3. Сон про когось, якого ти не приваблюєш у реальному житті

«Іноді жінки можуть мріяти про когось, кого вони не витримують, і в реальному житті їх не приваблюють», – говорить доктор Хербенік. «Сексуальні почуття можуть бути викликані безліччю емоцій, в тому числі люттю, яка є типом пристрасті». І пристрасна мрія може сигналізувати про почуття гніву – в реальному житті – до предмету вашої мрії, додає доктор Тессина. «Це може означати, що ви злитеся на цю людину і висловлюєте свій гнів уві сні». Але обидва кажуть, що суть в цьому: сон – це сон. Не зациклюйтеся на ньому. «Важливим є те, що жінки можуть відокремлювати свої безсонні бажання від своїх мрійливих бажань і знати, що їх мріям не потрібно диктувати або пропонувати що-небудь про своє сексуальне життя», – говорить доктор Хербенік. «Отмахнісь і продовжуй».

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.