Як зробити вашу вітальню зручною для вечірок

Как сделать вашу гостиную удобной для вечеринок
Коли ви кладете свою вітальню, вам варто більше подумати, як чим простіше розмістити телевізор. Факторинг в динаміці вашого розважального стилю гарантує, що ви завжди готові вітати гостей в своєму будинку без величезних клопотів, пов’язаних з необхідністю змінити весь простір (або, ви знаєте, своє життя).

Навіщо? Тому що, на відміну від естетики, ви завжди повинні влаштовувати меблі відповідно до того, як ви живете. Так, ви хочете, щоб він теж виглядав красиво – не хвилюйтеся, форма і функція не є взаємовиключними. Ми звернулися до галузевих експертів з проханням дати поради про те, щоб зробити ваш будинок домашнім з вітальні, що є ідеальним місцем для проведення вечірок.

Підказка № 1: Пропустіть дивани

Звичайно, ви могли б вибрати класичну меблеву конфігурацію дивана у парі з двома клубними стільцями або великим диваном у формі L з одним або двома клубними стільцями. Але якщо ти дійсно хочеш заохотити розмову, дотримуйтесь традиції. “Улюблені місця і дивани прекрасні в поєднанні зі стільцями і пуфами або отоманки”, – каже Кетрін МакКей, засновник стилю бренду Ruffled Feathers. Вона додала, що двомісне сидіння є відмінним способом уникнути незручності третього колеса в розмовах.

Make your furniture work for your entertaining needs

Крім того, ви також можете використовувати кушетку для підключення двох невеликих зон для сидіння. Ці варіанти не тільки забезпечують легкий діалог, але і допомагають живому простору підтримувати відкрите, повітряне відчуття.

Підказка № 2: Меблеве гніздо є вашим другом

Дизайнер інтер’єрів в Чарльстоні і екстраординарна господиня Мелісса Хантер з MW Hunter Custom Interiors клянеться, що розкладають столи як ідеальні багатофункціональні меблі. «Столи для гніздування прекрасні, ви можете переміщати їх, залишаючи великий поруч з нерухомим кріслом. Потім ви можете функціонувати навколо двох менших – наприклад, принести більше стільців з їдальні і розташувати один із столиків між ними. ”

Make your furniture work for your entertaining needs

Це ідеально, так як вашим гостям буде достатньо можливостей, щоб сісти на напої. Крім того, вони можуть впасти, коли вони не використовуються, тому вони чудові охоронці простору.

Підказка № 3: подумайте віньєтки

Плаваючі меблі в центрі кімнати, а не підштовхування її до стін, полегшить визначення відмітних областей вашої вітальні, сприяють змішуванню, навіть якщо це здається суперечливим. Пояснює МакКей: «Приємно думати про це з точки зору областей, де люди збираються, а віньєтки – кращі. Якщо у вас багато людей, вам не потрібна велика кімната, де розмова пропаде. Включайте місця, щоб стояти і розмовляти, щоб заохочувати змішування. З цією метою коктейльні столи і високі хлопчики приголомшливі ».

Можливо, одна з найбільш доглянутих меблів «віньєтки» там також, мабуть, одна з кращих, коли справа стосується зміцнення інтимності – влаштовуючи чотири крісла навколо журнального столика. Це не тільки дивно функціонально (є чіткі лінії зору та доріжки до майже будь-якої точки в кімнаті), але також ідеально підходить для людей, які мають складну форму або розмір вітальні. Або, як пропонує Мисливець, створити кілька невеликих місць для сидіння тільки з двох стільців і столу для гніздування. «Я намагаюся об’єднатися в два. Таким чином, якби ти увійшов і сів, ми з тобою могли почати розмову і тримати його, поки вечірка тривала навколо нас ».

Підказка № 4: Розмістити табличний простір

Ось сценарій, з яким всі знайомі – у вас є вечірка, і ви розміщуєте всю свою їжу в центральному місці … скажімо, на вершині острова або в їдальні. Тільки те, що неминуче відбувається, – це створення величезного вузького місця людей, які розмахують в одному і тому ж просторі.

Make your furniture work for your entertaining needs

«Коли я роблю їжу для вечірки, я починаю з того, що ставлячи її на коктейль або журнальний столик, – пояснює Хантер. «Використовуючи гніздові столи та інші дрібні поверхні, я розкидаю їжу у всій розважальній зоні, що полегшує людям обслуговування себе. Розбиваючи меню по всьому світу – продукти з пальця на коктейльній столі, солодощі на столі для гніздування і т. Д. – кожен може вільно пересуватися, і я можу обійтися і пограти в господиню ».

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.