Кращі сексуальні позиції для кожної ситуації

Лучшие сексуальные позиции для каждой ситуации

Є біль? Бажання вагітності? Почуваєтеся невпевнено в ліжку? У нас є все для цього! Ми поговорили з провідними експертами по сексуальному здоров’ю жінок, щоб вислухати їх рекомендації про кращих позиціях для найбільш поширених проблем сексуального здоров’я. Приготуйтеся до нових улюблених ходів.

1. Краща статева позиція для бажаючих мати дітей

Хоча вірно, що ви можете завагітніти від всіх видів сексуальних позицій, є той, який експерти з охорони здоров’я часто рекомендують як спосіб збільшити ваші шанси завагітніти, і це «місіонерська» позиція (чоловік зверху) з «тазової нахил», – каже Емі Левін, тренер по сексу в Нью-Йорку, сертифікований педагог з питань сексуальності і засновник SexEdSolutions.com. «Приміщення подушки під туш може допомогти підняти ваш таз і створити ефект слайда, що забезпечує легкий шлях для своїх плавців пробиратися крізь шийку матки під час їх поїздки в вашу яйцеклітину», – говорить вона. «Зазвичай жінки, які роблять це, мають тенденцію максимізувати еякуляцію, оскільки вона залишається в своєму тілі трохи довше в порівнянні з позиціями, в яких ви маєте рацію, дозволяючи спермі капати з піхви». І, не забудьте про оргазм, каже Ава Каделл, педагог по сексу і засновник Університету Лагологіі в Лос-Анджелесі. «Вона, швидше за все, завагітніє, якщо вона досягне кульмінації», – говорить вона.

2. Позиція, щоб допомогти жінкам побудувати впевненість в ліжку

Може бути, ви відчуваєте себе невпевнено в ліжку і можете використовувати хід, який може допомогти вам почувати себе більш впевнено і контрольовано? Якщо це так, у вас є пропозиція для Деббі Хербенік, доктора філософії «Відчуй добро»: «Керівництво для жінок із сексуального задоволення і задоволення». Запам’ятайте ці три слова, вона каже: ви зверху. «Це може бути впевненість в собі, тому що фізично допомагає жінкам контролювати ситуацію», – говорить вона. «Обов’язково зробіть це по-своєму. Жінка зверху може бути на колінах, присідати, дивитися вперед або в зворотну сторону, тому хваліться тим, що ви або він найбільше любите в своєму тілі ».

3. Краща сексуальна позиція для більшості жіночих задоволень

Галс, ти готовий до цього? Доктор Хербенік каже, що позиція, яка забезпечує найбільше задоволення від жінок, може бути кроком, який ви навіть ніколи не пробували! Це називається технікою вирівнювання ліжка. «Це чудова варіація щодо місіонера і одна з небагатьох сексуальних позицій, які коли-небудь були досліджені і виявилися корисними жінкам, які хотіли б отримати оргазм під час сексу», – говорить вона. «Це пов’язано з тим, що хлопець сповзає вперед, з плечима, а твої тазові області розмелюють і не змушують так сильно. Це більше стимулює клітор жінки, що полегшує деяким жінкам почуття задоволення і, можливо, оргазм ».

4. Найкраща позиція для тривалого сексу

У той час як передчасна еякуляція – це медичний стан, який може знадобитися вашому хлопцю для лікування, є позиційні трюки, які ви можете спробувати допомогти йому збільшити його витривалість. За словами Левіна, місіонерська позиція (знову ж, хлопець на вершині) може стати ключем до того, щоб допомогти вашому партнерові довше. «Це може спрацювати для нього, якщо у нього проблеми з видаленням», – говорить вона. «Ключ у тому, що він в легкій позиції, щоб зупинитися і почати, коли його збудження зростає швидкими темпами, і може зняти його з надрізом, щоб він міг протриматися довше».

5. Позиція для жінок, які відчувають біль з статевим актом

Часто буває трохи швидких виправлень для болю, пов’язаного зі статевим актом; проте розгляньте ці дві ідеї, які допоможуть поліпшити ваш інтимний досвід. По-перше, обов’язково використовуйте велику кількість змащення на водній основі, говорить доктор Хербенік. По-друге, якщо біль є проблемою, важливо, щоб ви тримали віжки, так би мовити, в ваших руках. Саме тому доктор Хербенік і інші експерти рекомендують становище жінки на самому верху. «Це дає жінці більше контролю над сексом в зручному для неї темпі».

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.