4 надійних способи отримати настрій

4 надежных способа получить настроение

Пам’ятайте, коли ви вперше зібралися разом зі своїм чоловіком або кимось іншим і не могли витягнути себе з ліжка? Ні? Ну, тоді це занадто довго! Просто тому, що довічна оплата рахунків, турбота про дітей і підтримка будинку в порядку, – це не означає, що вам потрібно відкласти ідею гарячого сексуального життя. Ми поговорили з експертами і дізналися, що є багато способів знову збільшити ваші двигуни.

1. Робіть свої домашні справи. Це може здатися нелогічним, але перемикання завдань з вашого списку справ приведе вас до набагато кращого ментального простору для сексу. «Дослідження показали, що, на відміну від чоловіків, для того, щоб жінки могли розслабитися в порушенні і випробувати оргазм, частини їх мозку, які асоціюються із зовнішніми стрессорами, повинні дезактивується під час сексу», – говорить Ян Кернер, доктор філософії, секс -терапевт і засновник GoodInBed. ком. Тому, коли ваш чоловік може не турбуватися про те, щоб зайнятися, поки ваш будинок руйнується навколо вас, вам потрібно відчути, що є почуття порядку. Вирішіть свій список обов’язків, щоб створити без стресу психічне середовище, яке сприятиме сексу.

2. Потрапити в спортзал. Там приємний ефект доміно в пошуках жвавих поштовхів або заняття спінінга: коли ви відчуваєте себе добре, ви будете набагато більше в настрої спалювати більше калорій. «Ви не тільки відчуєте себе більш енергійним після сеансу поту, але і отримаєте ендорфіни, які теж налаштують вас на секс, – говорить Денніс Лінь, доктор медицини, директор програми психосексуальной медицини в Бет Ізраїльський медичний центр в Нью-Йорку. Розробка з вашим партнером – також відмінний спосіб стиснути в додатковий час разом – плюс, «оскільки ви зазвичай носите менше одягу, це простий спосіб перевірити тіло вашого партнера і включити його».

3. Зверніть увагу, коли ваш чоловік грає з дітьми. За словами доктора Кернера, багато жінок повідомляють, що вони більше зацікавлені в сексі, побачивши, як їх партнер проводить час з дітьми. «Це має сенс з еволюційної точки зору – знаючи, що ваш чоловік хороший тато буде перевіряти і стимулювати ці репродуктивні переконання. Це безпрограшна ситуація! »

4. Перейдіть в бар зі своїм партнером і загравайте з іншими людьми. «Побачити людину, яку ви хочете, якого хоче хтось інший, може змусити вас хотіти його ще більше», – каже Стейсі Нелькин, експерт із земельних правовідносин засновник TheDailyAffair.com. «Ці невеликі ревнощі можуть бути афродизіаком, якщо споживається в правильному дозуванні». Але, бачачи, що ваш партнер в новому світлі може бути певним поворотним, переконайтеся, що ви перебуваєте на одній і тій же сторінці, що означає, що жоден з вас не зафрахтіт занадто далеко – перш ніж ви вийдете з дверей.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.