Використайте ці ерогенні зони чоловіка, щоб завести його

Используйте эти эрогенные зоны мужчины, чтобы завести его

Внутрішні бедра

Подумайте про його внутрішні бедра, як про «подарункову упаковку», – рекомендує Левін, який говорить, що легке торкання в цій зоні може привести його до швидкого настрою. Ось як це зробити: «Повільним рухом кінчиками пальців вверх і вниз по його внутрішнім бедрам», – говорить вона. «Потім, роздратуй його, слідуючи контуру розриву його бедра, відчувши переміщення покажчиків і середній палець вверх і вниз по цій горячій точці для декількох ударів, перш ніж натиснути палець на його бедро, щоб розпочати знову з кінчиками пальців».

Розум

Прошепочіть щось сексуальне на вухо, говорить Барбара Бартлік, доктор медицини, секс-терапевт з Нью-Йорка. По її словам, розум є потужною ерогенною зоною для чоловіків. «Недавні інноваційні дослідження показують, що підвищений стан виникнення в генералізованій центральній нервовій системі (мозок) полегшує сексуальне збудження». Коли його розум починає вибудуватися, його тіло слідує прикладу.

Повіки

Коли його очі закриті, цілуючи або погладжуючи повіки, він може показати йому, що ви його любите, а також вигнати його, говорить доктор Кернер. Зачем? Коли його очі закриваються, ви контролюєте ситуацію, і це дуже сподобається людям, пояснює він. «Якщо рух або дотик в контексті домінуючої жінки, це може бути зовсім іншим – і приємним досвідом для людини». Спробуйте злегка запустити пальці навколо очей, потім цілувати область легко, поки він лежить з закритими очима, рекомендує Левін.

Потилиця шиї

Використовуючи перо, ваші пальці або будь-яке приємне наближення до нього і області ключіці можуть збільшити його збудження, каже доктор Кернер, який порадив змішувати речі. «Подумайте про те, щоб стимулювати безпосередньо дві області», – говорить він. Наприклад, злегка потирати шию або вкусити злегка мочку вуха, одночасно рухаючись руками на південь. «Думайте творчо про поєднання».

Лоб

Його лоб не може здаватися сексуальним місцем, але намагайтесь “думати про чоловіче тіло як абсолютно ерогенний ландшафт”, – каже доктор Кернер. Врешті-решт, голова і шкіра голови накриваються нервовими закінченнями, а легке масажування від волосся до чола може спричинити відчуття хороших гормонів, таких як дофамін та серотонін, які можуть просто створити його настрій.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.