Поради, як зберегти сексуальне життя

Советы, как сохранить сексуальную жизнь

Вони продовжують спілкуватися

Мохаммед говорить, що «відмінні комунікативні навички» – головна причина, по якій вона і її чоловік продовжують насолоджуватися повноцінним сексуальним життям. «Перш ніж ми одружилися, мій чоловік сказав мені, що ми будемо говорити про все, і він це мав на увазі», – говорить вона. Іншого способу зрозуміти, чого хоче ваш партнер, його потреби або задоволення, крім розмов, немає. І не робіть припущень: ви можете бути здивовані, дізнавшись, що те, що ви вважаєте надійним, насправді більше не плаває на його човні, – каже Гілкрест О’Ніл. «Збережіть ці розмови, коли ви не займаєтеся сексом, хоча зараз говоріте про невеликі коректування, які ваш партнер може зробити, щоб збільшити задоволення».

Вони уникають або відкидають виправдання

«Багато з виправдань, які використовують інші пари для запобігання сексу, такі як головний біль, стрес, втому або аргументи, – ось деякі з тих же причин, за якими ми воліємо робити секс пріоритетом», – каже Фландрія. «Секс знімає біль, зменшує стрес, поліпшує сон і спонукає нас швидко врегулювати наші розбіжності». Остерігайтеся дозволити виправданям взяти на себе власне життя. Втомилася? Лягай спати раніше. Недостатньо часу? Отримуйте креатив з годинником або хвилинами, які у вас є. Однак, якщо корінь ваших виправдань не може бути виправлений з практичними змінами (наприклад, якщо є основні проблеми або образи), подумайте про те, щоб звернутися до терапевта.

Вони довіряють один одному

«Відмінний секс – це відображення загальної взаєморозуміння і спілкування, яке у вас є в інших кімнатах будинку. Щоб довіряти своєму чоловікові, ви завжди повинні намагатися будувати один одного поза спальні. Якщо ви говорите або робите щось критичне або нешанобливе до вашого партнера протягом дня, чому він хоче бути голим і спробувати щось нове з вами в той же вечір? ” вона запитує. За словами доктора Здрок Вілсона, довіру, комфорт і легкість один одного трапляються, коли ви берете участь в активному прослуховуванні. «Ви повинні працювати над тим, щоб слухати свого партнера активним, чуйним чином і відповідати взаємністю, довіряючи йому і відкидаючи свої почуття», – говорить вона. Як тільки ви двоє відчуєте себе союзниками, а не супротивниками, ваше сексуальне життя стане чеснішим і, сподіваюся, набагато спекотнішим!

Вони дбають про їхню зовнішність і здоров’я

«Ми як і раніше пишаємося тим, як ми шукаємо один одного», – говорить Мохаммед. Звичайно, залишатися у формі і приділяти увагу зовнішньому вигляду допомагає вам і вашому партнерові підтримувати настрій. Але справа не тільки в приємному погляді вашого партнера; турбота про себе змушує вас відчувати себе добре про себе. Не тільки це, але і ваше лібідо залежить від вашого загального стану здоров’я. «Коли ви відчуваєте себе хворим, втомленим, або не володієте енергією, у вас навряд чи буде мотивація займатися регулярної сексуальною діяльністю», – говорить д-р Zdrok Wilson. Отже, поб’єте тренажерний зал, надіньте макіяж або нарядіться, навіть якщо ви нікуди не підете. Зробіть все, що змушує вас почувати себе сексуально, і він обов’язково помітить це.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.