5 способів поліпшити секс

5 способов улучшить секс

Кожний день новий, так чому б не зважитися на кращий секс? Ми поговорили з кращими фахівцями по сексу і відносин, щоб почути їхні поради – дрібниці, які ви можете втілити в життя сьогодні ввечері! – щоб допомогти перетворити ваше любовне життя на краще.

1. Не думайте про дітей (навіть не на секунду). Це для тебе, Супермама! «Якщо жінка хоче мати більш щасливе і більш повноцінне сексуальне життя з чоловіком, вона повинна відкласти все, що відволікає її від нього, – це включає в себе дітей, – каже Ліс Парротт, доктор психології, професор психології в Тихоокеанському університеті Сіетла і автор Crazy Good Sex. Ось чому це так важливо, доктор Парротт пояснює: «Він знає, коли ви з ним щирі, і коли ви просто намагаєтеся перевірити секс з ним зі свого списку».

2. Одне слово: мастило. Мастило – це маленька річ, яку кожна жінка повинна намагатися поліпшити її сексуальне задоволення, а в деяких випадках навіть зменшити біль, викликану сексом, каже Емі Левін, тренер по сексу, сертифікований педагог за сексуальністю і засновник SexEdSolutions.com. «Використання мастила обов’язково поліпшить сексуальну насолоду», – каже Левін. «Деякі жінки вважають, що існує стигма, пов’язана з використанням безрецептурних мастильних матеріалів, оскільки вони мають на увазі, що з ними щось не так». Чи не правда! «Насправді, наша природна змазка приходить і йде під час сексуальної зустрічі, це не обов’язково є показником нашого пробудження. Крім того, використання мастила може зробити проникнення набагато більш приємним для обох партнерів », додає вона.

3. Не прагни до досконалості. Целюліт? Вага дитини? Якщо вам вдасться ігнорувати його під час сексу, це тільки посилить ваше задоволення, говорить Скотт Халцман, доктор медицини, клінічний доцент в Університеті Брауна і автор «Секрет щасливо одружений». Зрештою, ваш чоловік, ймовірно, цього не помічає. «Багато жінок думають, що вони повинні конкурувати з Sports Illustrated моделі або порно зірок, щоб сподобатися свому чоловіку», говорить він. «Але твій чоловік одружився на тобі, тому що у тебе вже були правильні речі. Коли жінки зациклюються на тому, щоб зробити їх ідеальними в ліжку, вони фактично збільшують рівень тривоги і менше здатні відчувати себе виконаними. Ви можете дозволити своїм природним ритмам вашого і вашого чоловіка вести вас, а не думати про те, що робити далі. І якщо ви не отримуєте правильні вібрації, все в порядку, щоб запитати, чого ви хочете, або запитати, що йому подобається ».

4. Використовуйте свій внутрішній критик. Ви коли-небудь думали про негативні речі в спальні? Будь то про нього, ви або щось ще, постарайтеся швидко розбити ці думки. «Ніщо не саботує сексуальне життя жінки зі своїм чоловіком більше, ніж критичні думки», – говорить д-р Парротт. «Ключ повинен розслабитися і бути в даний момент якомога більшим. Критика, навіть якщо вона не сформульована, глибоко раниться в цих найніжніших місцях. Секс – це вразливий акт, і через це критика напевно викличе занепокоєння і захищеність. Зробіть свою спальню зоною без критики ».

5. Пам’ятайте емоційну сторону сексу. «Чому дослідження показують, що у одружених людей кращий секс, ніж у їх диких і божевільних самотніх друзів або навіть їх співмешканців?» – запитує доктор Халцман. «Тому що, коли у вас є емоційний зв’язок з людиною, з яким ви в ліжку, якість підлоги може бути багатшою і глибшою. Коли ви з чоловіком, зосередьтеся на прихильності, яку ви маєте назустріч один одному. разом в ліжку, але разом в житті, і це збільшить вашу пристрасть і ваше сексуальне задоволення ».

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.