Connect
To Top

Ці поради допоможуть вам отримати секс

Надішліть невербальний сигнал

Якщо усні прохання про секс виходять з вашої зони комфорту, не хвилюйтеся: невербальне ініціювання може бути настільки ж потужним. Спробуйте поцілувати його в шию або трохи вкусити, поки він за комп’ютером або дивиться телевізор, – каже доктор Нельсон. Потім збільште жест, погладжуючи його руку, поки ви сидите поруч. Роздроблення повільно, як це служить двом цілям: по-перше, елемент несподіванки може посилити сексуальні почуття; по-друге, невербальне пришестя може бути несподіваним, що може прокласти шлях до спонтанного сексу, говорить доктор Нельсон.

Спробуйте щось нове разом

Досліджуйте невідому територію в якості пари, незалежно від того, чи означає це відвідування безкоштовного художнього класу у вашій бібліотеці, відвідування іноземного фільму або реєстрація на добровільних засадах у вашому співтоваристві. «Коли пари роблять нові речі разом, вони виробляють більше дофаміну, гарної хімічної речовини мозку», що допоможе вам відчути себе ближче, говорить доктор Золдброд. І якщо вам сподобався цей іноземний фільм або художній клас і в підсумку ви зайнялися любов’ю, коли ви повернулися додому? Ця традиція, ймовірно, зловить, тому робити це після будь-якої екскурсії може стати чудовою звичкою.

Будьте щедрі з компліментами

У міру розвитку відносин пари часто менш схильні до суду і доповнюють один одного. Помітивши – і оцінюючи – позитивні якості один одного не тільки зміцнюють прихильність, але також нагадають вам обом про ранні дні ваших відносин, коли секс, ймовірно, п’янкий і частий. Ключовим моментом тут є визначення тих часів, коли ваш партнер виглядає сексуально або дійсно вражає вас, і розкажіть йому, а не тримайте його в спокої, – говорить доктор Нельсон. Спробуй щось на кшталт: «Я дивився у вікно, коли ти косив газон. У цих шортах ти виглядав так жарко! »Або:« Люба, ти просто виглядаєш так сексуально для мене, коли готуєш нам обід ». Така оцінка – ідеальний секс в сексі.

Змініть час

Замість того, щоб ініціювати секс, оскільки ви двоє чистите зуби або сідаєте в ліжко з книжкою, зробіть свій хід під час незвичайних для вас часів, – каже доктор Нельсон. Ідея полягає в тому, що, заманивши його (і себе!) Зненацька, ви можете позбутися від деяких ваших заборон, оскільки досвід буде відчуватися поза контекстом. «Спробуйте що-небудь незвичайне, як обіймати його ззаду, коли він миє посуд і шепоче:« Хочеш зробити це? »На його вухо», – говорить доктор Нельсон. Перетворення очікуваного на його голову іскрометного хвилювання – для вас обох. І навпаки, те ж саме може статися, коли ви докладете зусиль, щоб запланувати секс; очікування – і звичка – все будують сексуальне збудження, коли ви повертаєтеся до «йти». Світлина

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in Чоловічий клуб

«Перлина» - сайт, на якому щоденно публікуються нові, важливі та дуже прості поради, які можуть стати у пригоді у житті кожної людини.

Copyright © 2005-2019 perluna.com.ua