Як зробити сексуальне життя пріоритетом

Как сделать сексуальную жизнь приоритетом

Ви так втомилися і відволікаєтеся від свого напруженого життя, що ваше сексуальне життя часто зводиться до напівсердечного поцілунку, стиснутому через п’ять хвилин після 11 годин, перш ніж ви обидва заснете. Звучить знайомо? Що сталося з тієї гарячою, люблячою парою, якою ви були? Відповідь. Єдина відмінність між вами і зараз полягає в тому, що ви дозволяєте своєму інтимному часу прослизати в списку пріоритетів. «Пари, які підтримують сексуальну іскру, – це ті, хто привласнив їй цінність», – каже Естер Перель, автор «Парування в полоні».

Ключем є не створення місця для сексу у вашому календарі або в вашому домі – замість цього звільніть місце для сексу в голові. Як тільки ви зміните своє розумове ставлення, відповідного моменту неважко знайти. Трохи подумавши, ви можете знову гойдатися. Читайте далі, щоб дізнатися, як це робиться.

1. Обов’язково бути сексуальним. «Одна поведінка, яка дійсно визначає вас у відносинах, – це сексуальність один з одним. Чому б вам не захотіти цього виростити? »Каже Лу Пейдж, сертифікований педагог по сексу і автор багатьох книг по сексуальності, в тому числі «Книжка Великого коханця». Ось дискусія, яку ви можете мати зі своїм чоловіком: «Наше інтимне життя має оцінюватися як мінімум так само високо, як організація продажу церковних тегів перегляд Закону та порядку, як ми можемо це зробити?»

2. Не використовуйте слово «план» або «розклад». Якщо, звичайно, вам не подобається почуття образи і ненатхнення. Ви «плануєте» малювати свою кухню і «розписувати» усні операції. Секс повинен бути запрошенням до задоволення, а не обов’язком терпіти. Замість цього змусьте його в розумі як створення можливостей: «Ей, я вільний на обід. Хочеш зустрітися зі мною вдома на ранок? »Або« Давайте забронюємо няню в четвер увечері ».

3. Зверніть увагу. «Найбільша причина, по якій починаються справи, полягає в тому, що пари перестають звертати увагу один на одного, а разом з тим і на зовнішню сторону, – каже Пейдж. Що ви можете зробити, що покаже, що ви як і раніше насправді потрапляєте в свого партнера? Що б ви хотіли, щоб він зробив для вас? Крім того, і це – biggie-вимкніть свої стільникові телефони, закрийте Facebook, припиніть сидіти в твітері. Секс не є чимось багатозадачним.

4. Покладіть на нього нове обертання. Основна причина, по якій секс в довгострокових відносинах скорочується, – це нудьга. Змініть це! Направте свою енергію на те, щоб знайти щось нове. «Секс – це апетит, тому вам потрібно створювати нові смаки і відчуття. Перейдіть в іншу кімнату, включіть світло, додайте інший лосьйон або іграшку для сексу », – говорить Пейдж.

Перель додає: «Коли ви ризикуєте зробити несподіване, ви викликаєте інший настрій, енергію і чуттєвість, щоб увійти в стосунки. Ви повертаєтеся в царство бажання ».

5. Створіть очікування. Трепет перших днів був в якійсь мірі через волю. Ви можете повернути цю таємницю, навіть якщо ви були одружені протягом десятиліть. Коли ви їдете на роботу вранці, скажіть: «Хмммммм, може бути, пізніше ми повинні …» або «Може бути, я зупинюся по дорозі додому в цей дорослий бутик і знайду щось цікаве, щоб купити». (Занадто бентежить магазин особисто? Існує безліч онлайн-сайтів, які поставляються в простих коричневих пакетах. Тоді ви обидва можете передбачити день доставки.)

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.