Поради, як мати дітей і не забувати про сексуальне життя

Советы, как иметь детей и не забывать о сексуальной жизни

Коли у вас є дитина, все змінюється – ваші пріоритети, розклад сну, ваше тіло … і так, секс теж. Але тільки тому, що це інше, це не означає, що ваше сексуальне життя закінчилося назавжди або навіть що воно повиннн бути незадовільним. Від вас залежить багато чого, і як ви пристосовуєтеся до нового материнства. «Деякі жінки чекають, щоб речі «повернулися» до того, яким вони були раніше», – говорить Крістен Чейз, автор «Посібника по сексу» Mominatrix. І, диво, що зазвичай не відбувається – і не тільки тому, що ваше тіло змінилося. Ви змінилися. Кращий підхід: Визнайте, що ваше життя після народження, почуття і рівні енергії і бажання різні – і просувайтеся звідти. Ось як знову отримати хороше статеве життя.

1. Забудьте про шеститижневе правила. Можливо, ви чули, що через шість тижнів після звичайної вагінальної доставки ви будете фізично готові знову зайнятися сексом. А? «Деякі жінки дійсно одужують і готові до сексу через шість тижнів», – каже Чейз, але багато хто з них цього не роблять. Тому не порівнюйте себе з тим, що говорять інші жінки. Як і у випадку з самим народженням, досвід кожного змінюється. Пам’ятайте також, що фізична підготовка – це тільки один фактор; Ви повинні бути завантажені емоційно для близькості.

2. Підніміть прихильність. Ви працюєте, він працює, діти потрібні, і завжди прання. Це може бути важко, навіть майже неможливо, чарівним чином перемкнути передачі від спарювання шкарпеток на дивані, щоб спуститися і засмітитися в ліжку. Але це набагато простіше, якщо ви звернули увагу один на одного мало-помалу протягом дня, говорить Камі Циммер, експерт з міжнародних відносин в Міннеаполісі. Погляньте один одному в очі, посміхніться, поцілуйте довше, ніж зазвичай, коли ви приїдете додому. І не забувайте про важливість невеликого акту, як руки. «Цей простий жест передає відчуття близькості і безпеки, – каже Циммер. Захоплюючи його руку, виконуючи доручення, додається поштовх настроїв.

3. Зробіть це для своїх дітей. Мами (і тата), які задоволені, змушують своїх дітей відчувати себе в безпеці, а більша частина сімейного задоволення – це процвітаючі сексуальні відносини. «Я хочу, щоб мої діти думали про мене в позитивному світлі, – каже Чейз. Покладіть це так, і у вас є ще одна причина займатися сексом частіше.

4. Дайте собі за мету. Спробуйте 30-денний (або 10 або будь-який інший номер, який ви можете управляти). Ні, це не означає, що потрібно розривати листи кожен день протягом місяця. Але це означає, що кожен день потрібно думати про секс, про своє тіло, про свого партнера і про своє задоволення. «Носіть нижню білизну, щоб спати одну ніч, або носіть ремінець весь день, а не звичайне нижню білизну. Дивіться сексуальне шоу разом по телевізору », – каже Чейз. Всі ці дрібниці (плюс, звичайно, головна подія) будується один на одному.

5. Будьте спонтанним. Це не повинно бути важливим кроком, наприклад, бронювання романтичної відпустки, а скоріше щось незвичайне, щоб струсити вашу рутину. «Це може бути так само просто, як зібрати незнайомий інгредієнт в продуктовому магазині і спробувати новий рецепт обіду», – каже Циммер. Або це може бути фільм, який ви зазвичай ніколи не бачили. Будь-яка спонтанна річ, яку ви робите, може виявитися вибухом або навіть катастрофою, але в будь-якому випадку це щось несподіване, що ви поділили.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.