4 дивовижні чоловічі ерогенні зони

4 удивительные мужские эрогенные зоны

Ви знаєте звичайні місця, які збуджують вашого чоловіка, але коли справа доходить до самих ерогенних зон його тіла, ви потрапляєте в потрібні місця? Ми підготували для вас список декількох чоловічих ерогенних зон, про які ви можливо не знали.

1. Ноги

Заставьте його знімати носки, схватити лосьон і потирати. «Чоловіки люблять масаж ніг, – говорить Ян Кернер, доктор філософії, спеціаліст з сексу в Нью-Йорку та автор багатьох книг, в тому числі« Она приходить першим ». Крім того, згідно з найдавнішою практикою рефлексології, п’ятка ноги, як вважають, є точками тиску, які можуть викликати сексуальне збудження. Хочете підняти ставку

2. Вуха

«Багато чоловіків люблять, коли їх вух торкаються», – говорить Емі Левін, тренер по сексу в Нью-Йорку, сертифікований педагог з питань сексуальності та засновник IgniteYourPleasure.com. «Це часто забута область, яка може заспокоїти або возбудити його». Просто розмістіть свій більший палець та індексний палець на тому місці, де його моча до вуха з’єднується з тканиною біля його обличчя, говорить вона. «Дальше обережно опустіть і дайте пальцям скинути, щоб ви могли почати знову».

3. Задна частина коліна

Ця місце де лоскотно, да, але в розпал моменту задня частина коліна також може бути приємним місцем. «Шкіра є більш гладкою в задній частині коліна, і багато чоловіків люблять поцілуватись або ласкати там», – говорить доктор Кернер, який відзначає, що такі області, в яких менше волосся, часто більш чутливі й захоплюючі для чоловіків. Також він додає, що навіть ніжне прикочування може привести до фейерверків. «Оргазм – це нарастання та звільнення сексуального стресу, тому, чим більше напруги ви накопичуєте, тим більше звільнення», пояснює він. Для того, щоб посилити своє очікування, трохи торкніть задню частину колінцями кінчиками пальців круговим рухом, не задумаючись, збережіть прикол.

4. Нижня частина

Начніть з його пупка і проведіть руки на південь, – говорить доктор Кернер. «Область жилки між пупом і тазом – це забавна область, коли кровообіг протікає в таз і збирає сексуальну напругу, це хороша область для імітації», – говорить він, додавши, що «переходячи від геніталій до інших областей, а потім назад, ви будете розвивати сексуальну напругу по всьому тілу ».

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.