Connect
To Top

5 дивовижних переваг поцілунків

Ми знаємо цілування як соціальне приємне, відповідне закінчення зустрічі і спосіб з’єднання з нашим основним стисненням. Зіткнення губ і язиків, які ми часто розглядаємо як само собою зрозуміле, набагато частіше проникає під поверхню, ніж те, що відповідає очам. Поцілунки впливають на тіло дуже добре.

1. Поцілунки підвищують імунітет. Недавнє дослідження, опубліковане в журналі Medical Hypotheses, каже, що поцілунок може збільшити імунітет жінки від цитомегаловірусу. Цитомегаловірус, заражений контактом рота і рота, може викликати сліпоту немовлят та інші вроджені дефекти, якщо мати є носієм під час вагітності. В іншому випадку помилка нешкідлива для дорослих. Поцілунки вже давно вважаються способом проходження помилок і, таким чином, зміцнюють захист організму.

2. Поцілунки допомагають вибрати кращого помічника. Антрополог Хелен Фішер описує поцілунки як «інструмент оцінки матері».

«Велика частина кори присвячена відчуттям навколо губ, щік, мови і носа. З 12 черепних нервів п’ять з них збирають дані з рота. Вони побудовані, щоб забрати найбільш чутливі почуття – найскладніші смаки і запахи, дотик і температуру, а коли ви цілуєте когось, ви дійсно можете почути їх, побачити їх і відчути, тому цілуватися – це не просто поцілунки. Це глибока реклама того, хто ви є, що ви хочете і що можете дати ».

Інші дослідники відзначають, що поцілунок – це спосіб біології визначити, з ким в природі ви найбільш генетично сумісні.

«У момент поцілунку існують жорсткі механізми, які оцінюють здоров’я, репродуктивний статус і генетичну сумісність», – говорить Гордон Г. Геллап-молодший, професор еволюційної психології в Державному університеті Нью-Йорка в Олбані, який вивчає репродуктивні конкуренції і біології міжособистісного тяжіння. «Тому те, що відбувається під час цього першого поцілунку, може бути моторним».

3. Поцілунки спалюють калорії! Залежно від різних звітів, від 2 до 6 калорій в хвилину. Не зовсім біг підтюпцем на біговій доріжці, але годинна дегустація може спалити половину жменьки M & M або півсклянки вина. Гей, це щось.

4. Поцілунки міцно утримують лицьові м’язи. Впевнений жорсткий абс або стегна без целюліту можуть бути першими в списку Tone Up, але не варто недооцінювати тренування, яке ваш рот отримує під час сеансу тренування. Дослідники говорять, що ви використовуєте 30 м’язів при поцілунках, а згладжування допомагає тримати ваші щоки щільно. Ми візьмемо те, що можемо.

5. Поцілунки, природно, розслаблюють вас. Наукові повідомлення говорять, що поцілунки підвищують рівень окситоцину, природного заспокійливого хімічної речовини організму і також збільшують ендорфіни, хімічні речовини, чутливі до тіла. Також відзначається уповільнення плівки, що збільшує допамін, який допомагає відчути романтичну прихильність.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in ТОП

«Перлина» - сайт, на якому щоденно публікуються нові, важливі та дуже прості поради, які можуть стати у пригоді у житті кожної людини.

Copyright © 2005-2019 perluna.com.ua