5 маленьких сексуальних підсилювачів самооцінки

5 маленьких сексуальных усилителей самооценки

Чи відчуваєте себе трохи дурним? Існує безліч причин – від стресу до дитячої драми – що ваша сексуальна впевненість, можливо, прийняла піки, але ось 10 простих способів повернути це відчуття любові.

1. Подивіться на справжні жіночі тіла

Newsflash: жінки, яких ви бачите на сторінках деяких з ваших улюблених журналів і на телебаченні, часто не є реалістичними уявленнями про середню американську жінку. Коли ви постійно бачите зображення жінок розміру 2, а ви розмір 12, легко почати відчувати себе небажано, говорить д-р Блум.

Ваше завдання: візьміть перерву на міні-медіа, каже доктор Блум, і «подивіться на справжні жіночі тіла!» Ідіть у спортзал або в кімнату, де є комунальні гардеробні, і зверніть увагу на те, як виглядають справжні жінки. Ні, не дивись – просто зауважте! «Це може бути важливим нагадуванням про те, що сексуальність приходить у всіх розмірах, включаючи ваші власні, – додає д-р Блум.

2. Подумайте про силу вашого тіла

Коли ви відчуваєте 100-відсотково несексуальними? Спробуйте цей трюк: «Подумайте про своє тіло як інструменті, а не про прикрашання», – говорить д-р Блум. «Зосередьтеся на зображеннях, які нагадують вам про силу вашого тіла, наприклад про пологу, біг, лазання або танці, а не про те, як ви виглядаєте в дзеркалі вбиральні».

Це невелика вправу, за її словами, може зміцнити ваше самооцінку і впевненість – дві речі, які можуть вплинути на те, як ви ставитеся до сексу.

3. Увімкніть музику

Забудьте про алкоголь! Якщо ви дійсно хочете впасти в сексуальний настрій, спробуйте покластися на CD, рекомендує д-р Блум. «Музика – чудова річ, що змінює настрій. Сексуальна музика може впливати на те, як ви себе почуваєте ».

4. Зробіть перерву з Facebook

Причина вашої невпевненості в спальні? Можливо, ви можете звинуватити Facebook, кажуть канадські дослідники. У дослідженні, яке з’явилося в журналі CyberPsychology & Behavior, вони виявили, що чим більше часу люди витрачають на такі соціальні мережі, як Facebook, тим більше ревнощів вони відчувають до своїх романтичних партнерів.

Теорія, пояснює дослідники, полягає в тому, що такі сайти соціальних мереж можуть перетворити природну цікавість в контакти вашого чоловіка в занепокоєння про минулих партнерів, що може привести до ревнощів.

5. Запитайте, що ви хочете

Якщо у вас виникли проблеми з формулюванням ваших потреб в спальні, д-р Блум каже, що простий спосіб підвищити вашу впевненість полягає в тому, щоб «пробувати твердо і конкретно, що ви хочете в протягом дня!»

Ось як: Влаштовуйтеся, задаючи конкретні питання в ресторанах, в хімчистці або в дошкільному закладі вашої дитини. «Чим комфортніше ви будете мати потреби і сформулювати свої потреби в світі, тим краще ви будете робити це зі своїм партнером», – пояснює д-р Блум.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.