Як дізнатись, чи потрібно вашій вітальні більше сидячих місць

Как узнать, нужно ли вашей гостиной больше сидячих мест
Скільки людей ви можете комфортно прийняти в своїй вітальні? У вас достатньо місць? Зробіть паузу від підрахунку подушок дивана в голові, тому що ми знайшли ясність сидіння, яку ви шукали. За допомогою цієї ради ви можете зробити свій будинок домашнім, і все ще мати те, що вам потрібно, щоб бути ідеальним господарем.

Під час недавнього капітального ремонту вітальні для Better Homes and Gardens дизайнер інтер’єру Елейн Гріффін виявила дивно просту (але ефективну) формулу для визначення ідеального кількості стільців:

Кількість стільців у вашій вітальні ≥ кількість стільців у вашій їдальні

Тому у вас має бути як мінімум стільки місць у вашій вітальні, скільки у вас в їдальні. Звучить досить легко, чи не так? Зрештою, це досить логічно. Якщо ви приймаєте вечері, все, швидше за все, виявляться в вітальні після кави і розмов. Природно, ви захочете, щоб у кожного з них було місце, де можна було садити своє тіло, без того, щоб хто-небудь сидів на вашому килимку йоги.

Подумайте про свій спосіб життя

Хоча поради Гріффіна – хороше емпіричне правило, ідеальне число буде відрізнятися для всіх, в залежності від багатьох різних факторів. Як, для початку, ваш спосіб життя. По суті, «правильна» формула для вас може виглядати зовсім інакше, ніж «правильна» формула для когось іншого.

Якщо ви робите тільки один обід в рік, але проводите майже щоночі, обіймаючись з сім’єю, яка дивиться телевізор, у вас може не бути восьми місць. Або, може бути, ваші смаки більш схильні до мінімалізму – ще одна причина, по якій ви, можливо, не захочете наповнити свою вітальню такими же меблями.

Ще одне важливе міркування – простір. Звичайно, було б фантастично мати місце для 8-10 місць у вашій вітальні. Але насправді, у кого з нас є житловий простір, який дозволяв б стільки меблів і необхідних 30-36 дюймів простору для ходьби між цими шматками, не виглядаючи комічно захаращеними?

Варіант 1: Дивани

Якщо вам потрібно максимізувати кількість сидячих місць, але у вас немає тонни простору або не розважайте багато протягом року, дивани – це розумний спосіб вписатися в більшу кількість сидячих місць, не відчуваючи, що ви занадто намагаєтеся. І, незважаючи на те, що вони, як правило, отримують поганий реп в світі дизайну інтер’єру, секційні дивани можуть бути ідеальними для сімей з маленькими дітьми (ви знаєте, в солодкий вік, коли вони як і раніше хочуть з вами посидіти!).

Як мінімум, ви повинні стріляти за те, що у вашій вітальні може бути не менше чотирьох-п’яти місць, якщо дозволяє місце. У типовому будинку це часто виглядає як комбінований диван і два клуб стільці.

Тоді ви завжди можете ґрунтуватися на цьому базовому розташуванні з меблями, що привласнюється з інших областей – це не зашкодить чиїмось почуттям, якщо вони будуть сидіти на одному і тому ж місці у вашій вітальні, щоб вони сиділи в обідньому столі.

Варіант 2: Багатоцільові меблі

Багатофункціональні меблі – ще один розумний спосіб включення більшої кількості сидячих місць. Отоманка, яка легко переходить з кавового столика в імпровізоване місце для гостей, щоб припаркувати його? Так будь ласка!

Вкладені отоманки також прекрасно працюють, оскільки вони не займають занадто багато місця, але можуть створити кілька додаткових місць. Просто підніміть один або два під консольний стіл і витягніть їх у міру необхідності.

І не хвилюйтеся, якщо ваші щомісячні книжкові клубні дами або деякі з пар, яких ви приймаєте під час ігрових днів, повинні стиснутися в тісному місці або розділити диван. Якщо меблі зручні і дружба теж, не має значення, чи є у вас чотири місця або мільйон – ваші гості добре проведуть час.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.