Як покращити секс?

Как улучшить секс?

Розклад занять.

Це не звучить дуже сексуально, але секс у вашому календарі може бути однією з найважливіших речей, які може зробити пара, – каже Левін. «Багато жінок« роблять все це »- дбають про дітей, мають роботу і керують домашнім господарством – і це заважає« робити це ». Наше життя настільки неспокійне, і іноді наше сексуальне життя переміщається на задній план, але якщо ви хочете зробити це шипінням, знайдіть час для близькості і задоволення ».

Швидкий телефонний дзвінок, електронна пошта або посмішка – подумайте про «прелюдії» по-новому.

У вас є 30 секунд? Надішліть своєму чоловікові парове текстове повідомлення або невинну маленьку електронну пошту «Я тебе люблю». Це довгий шлях до відділу любові, говорить доктор Парротт. «Сексуальна близькість заснована на емоційній близькості, особливо для жінки», – каже він. «Найщасливіші пари в спальні – це пари, які бачать можливості для емоційної прелюдії протягом всього дня. Для цих пар секс – це не кілька хвилин фізичного задоволення, це процес, який включає в себе розмови і ласкаві ласки в якості прелюдії до того, що відбувається в ліжку. ”

Покладіть замок на двері вашої спальні.

Ніщо не відстрілюється, як опівнічний порушник в двері, кажучи: «Мамочко, я повинен піти горщик!» Д-р Парротт каже: «Якщо у вас є діти, ви обов’язково будете нервувати через те, що вони з’являються в самий невідповідний момент , тому усуньте цей страх за допомогою простого замка. Нерозкриті пари страждають від цього, коли він такий простий проблема для вирішення ».

Постарайтеся вирвати гнів із спальні.

«Для багатьох пар, коли ви погано себе почуваєте в своїх відносинах, ви теж погано ставитеся до сексу», – говорить доктор Халцман. «Коли конфлікт призводить до почуттів обурення до вашого приятеля, це може бути червоним прапором для здоров’я шлюбу. Кращим рішенням для усунення болю є зупинка і спроба побачити поведінку вашого чоловіка з його точки зору. Пам’ятайте, що він не прокидається вранці і каже: «Що я можу зробити, щоб зробити її життя нещасним?».

Ініціатівний секс.

Коли ви в останній раз порушували секс? «Це може бути найважливішим кінцем всього», – говорить д-р Парротт. «Занадто багато жінок чекають свого чоловіка, щоб зробити хід, і через якийсь час це посилає йому ненавмисне послання – що ви бачите секс з ним як обов’язок. Не дозволяйте цьому статися! Зробіть так, щоб ваша мета була ініційована секс з ним не рідше одного разу на місяць. Ви будете здивовані, наскільки він чуйний! “

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.