3 способи ініціювати секс

3 способа инициировать секс

Ви чули все про переваги сексу – це може поліпшити ваше здоров’я, допомогти вам спати і, очевидно, зміцнити ваші відносини. І найкращий спосіб отримати більше сексу – попросити про це. Але для деяких жінок це легше сказати, ніж зробити. Можливо, тому, що ви не можете знайти спосіб передати повідомлення, або ви вичерпані, соромливі або просто з практики, – говорить Алін Золдброд, доктор філософії, секс-терапевт і автор Sex Talk. Незалежно від причини, якщо ви не знаєте, як дати вашому людині підказку, прочитайте дев’ять рад, щоб почати романтику.

1. Донесіть це в письмовій формі.

Іноді, кажучи: «Я хочу тебе, тепер» вголос, може здатися страшним або смущающим, особливо якщо така розмова не приходить до тебе природним чином, говорить Теммі Нельсон, доктор філософії, пара і секс-терапевт і автор Отримайте секс, який ви хочете . Але запис ваших бажань може допомогти позбутися від ваших заборон, так як ви можете отримати свою точку зору без особистого контакту. Покладіть записку в кишені пальто свого чоловіка, перш ніж відправитися на роботу, відправте йому електронного листа (на його особистий обліковий запис!) Або натисніть швидке текстове повідомлення. Те, що ви говорите, залежить від ваших відносин, але «Спробуйте вийти зі своєї зони комфорту, щоб допомогти створити еротичне очікування», – говорить доктор Нельсон. Пишучи такі речі, як «Не можу дочекатися сьогодні» або «Неслухняна думка про тебе прямо зараз», може працювати, щоб створити хвилювання для майбутнього.

2. Встановіть код «Я в настрої».

Між вами двома, придумайте слово або фразу, яка є секретним закликом до сексу. «Зробіть те, що ви можете сказати перед своїми дітьми або навіть вашими родичами, – говорить доктор Нельсон. Контраст між тим, як звичайний код звучить для інших і що він насправді означає для вас, збуджує хвилювання і сприяє близькості. Спробуй щось на кшталт: «Люба, ти можеш допомогти мені збалансувати чекову книжку пізніше?» Або: «У мене дійсно є головний біль!»

3. Отримайте – і залишіться – в настрої.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.