Connect
To Top

Як свіжий подих може вбити ваше сексуальне життя

Кожен може погодитися з тим, що смердючий подих – це серйозне вбивство; насправді, деякі дослідження показують, що це номер один на увазі. Служба знайомств, недавно опитана більше 5000 людей, і виявила, що найбільше повідомлень які сприяли відмові (з 26% відповідей) було неприємний запах – від куріння, жовтих зубів і грубої поведінки. Більшість людей можуть подумати, що гумка з приправленою м’ятою буде швидкою і безвідмовної фіксацією. Однак, якщо секс знаходиться в списку на вечір, ви можете його переглянути. Ця звичайна тактика, освіжаюча дихання, насправді містить хімічні речовини, які, як кажуть, перешкоджають вашим навичкам в мішку.

Було встановлено, що ментол з м’ятою перейшов на зниження рівня тестостерону, знизивши лібідо до дуже низьких сексуальних мінімумів, говорить Жаклін Річард, PsyD, сертифікований секс-терапевт в Санта-Барбарі, Каліфорнія. І жувальна гумка, зокрема, може привести до деяких особливо непривабливих наслідків. Гарольд Кац (Harold Katz), провідний науковий співробітник з гігієни порожнини рота, повідомляє, що, незважаючи на будь-які обіцянки свіжого дихання, зроблені марками жувальної гумки,  фактично дає «бактеріям щось жувати самим». Д-р Кац пояснює, що бактерії в вашому роті харчуються частинками з жувальної гумки і виділяють сильні запахи сполук сірки в процесі. Це призводить до великої різноманітності запахів, яке не дає ззмогу бути сосбою в спальні. І якби це було не так уже й погано, повітря, внесене в вашу систему від постійного жування, міже привести до надмірної відрижки. Тому жуйка з перцевої м’яти повинна бути знята з меню, якщо попереду ніч в спальні.

На щастя, однак, неприємний запах з рота може бути вбитий таким чином, щоб не пошкодити ваше важке пещення. Робін Юкіліс, сертифікований тренер з питань здоров’я і засновник Your Healthiest You, рекомендує замінити м’ятні жуйки і жувальну гумку м’ятою перцевої. Ця рідка альтернатива відносно низька в ментолом і краща для травлення. Тримайтеся подалі від продуктів з високим вмістом ментолу, і ви можете отримати свіжий подих.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in Чоловічий клуб

«Перлина» - сайт, на якому щоденно публікуються нові, важливі та дуже прості поради, які можуть стати у пригоді у житті кожної людини.

Copyright © 2005-2019 perluna.com.ua