Несподівана річ, про яку ви не знали про секс

Неожиданная вещь, о которой вы не знали о сексе

У новому дослідженні було виявлено кілька цікавих фактів про кількість спалюваних калорій під час сексу.

До сих пір існує міф про те, що секс як щось горить більше калорій, ніж еквівалентна година занять в тренажерному залі. На жаль, для всіх, хто замінив милю на біговій доріжці, буде кілька додаткових сеансів спілкування, це не так. Крім того, дослідження показало, що кількість спалених калорій не є рівним між статями. Як з’ясовується, чоловіки, схоже, спалюють близько 101 калорій, у той час як жінки спалили 69 (давайте робити жарти) в середньому під час занять любов’ю.

Дослідження проводилося шляхом моніторингу 21 різних гетеросексуальних пар протягом чотирьох окремих випадків плотських стосунків (якщо ви робите математику будинку, це 84 сеанси, що сприяють проведенню опитування), і парам було доручено уникати «незвичайних» дій, таких як препарати, що підвищують рівень сексу, такі як Віагра. Дослідники вважають, що причина цієї невідповідності досить проста: чоловіки роблять більше роботи і тому більш активні під час сексу.

Тепер, перш ніж хтось почне бунт, відзначимо, що індивідуальні результати змінюються, і це середні значення тільки для 21 пари, а не для великого поперечного перерізу. Тому, хоча секс, можливо, не зможе замінити вашу звичайну процедуру тренування, кількість спалюваних калорій дійсно буде залежати від того, наскільки ви активні.

Але експерт по сексу Трейсі Кокс стверджує, що секс має переваги, коли тренування в спортзалі просто не може дати вам. Кокс, у якого є лінія секс-іграшок в Love Honey (який проводив дослідження власного статі і калорій на початку цього року), згадує, що секс «підвищує імунну систему». У нас менше холодів, блискучого волосся, чистих, яскравих очей і хорошою м’язи тон.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.