7 дивовижних способів, за допомогою яких діти можуть поліпшити ваше сексуальне життя

7 удивительных способов, с помощью которых дети могут улучшить вашу сексуальную жизнь

Сон, якого позбавлені нові батьки, ніколи б в це не повірили, але кращий секс, який у вас коли-небудь був, може статися після того, як ви розширите свою сім’ю, кажуть терапевти. «Ми часто не пам’ятаємо, як маленькі милі – коли вони сплять або просто сміховинно милі – змушують нас думати про життя і один про одного», – говорить Пеппер Шварц, доктор філософії, професор соціології в Вашингтонському університеті в Сіетлі і автор більше десятка книг по сексу. Для батьків «секс може відчувати себе більш багатим, більш глибоким і більш пристрасним досвідом». Д-р Шварц каже, що дітей часто називають секс-вбивцями, є несподівані способи їх існування, які можуть поліпшити ваш час. Ось сім з них.

1. Ви з більшою вірогідністю плануєте секс як зайнята мама. Діти закликають до більш регламентованої рутини, яка підвищує шанси, що вам доведеться одужати вчасно для інтимності. Але це добре. Чим довше ви перебуваєте в шлюбі, тим більше сексу, як правило, ставиться на задній план, і планування вперед робить роботу більш здійсненним, каже Теммі Нельсон, доктор філософії, автор книги «Отримайте секс, який ви хочете». Але якщо ви не помістите його в календар, «малоймовірно, щоб хтось із вас почекав, поки діти спали, щоб витерти страви з кухонного столу і повісити на них», – каже доктор Нельсон.

2. Послідовна статева пауза, призначена лікарем, може викликати захоплюючу прелюдію. Перетворення в секс стає передбачуваним у багатьох довгострокових відносинах. Коли спілкування відбувається за столом відразу після народження, багато пар зосереджуються на нових методах прелюдії, щоб підключитися на фізичному рівні, не пройшовши весь шлях, говорить Гільда ​​Карл, доктор філософії, експерт із взаємин, який вносить вклад в шоу Today. «Це майже як тантричний секс, створюючи момент, коли ви дійсно готові», – говорить доктор Карл. Плюс, підняти кілька трюків по шляху, звичайно, не зашкодить.

3. Бути коротким за часом змушує вас бути більш простими щодо того, що ви хочете в ліжку. Перед дітьми, можливо, ви могли почекати і подивитися, чи не з’ясує чи він, що вас найбільше змушує. Вже немає. «З тимчасовим повстанням батьків пари часто змушені бути більш прагматичними і прямими щодо своїх сексуальних потреб, що може сприяти більшій чесності і прозорості», – говорить Рейд Михалко, фахівець по сексу і відносин в Нью-Йорку. І це може відкрити двері для «експериментів і вивчення сексуальних дій, які колись були приховані».

4. Наявність дитини може зняти тиск з підлоги, який намагається уявити собі доповнення. Відстеження овуляції. Писати на палицях. Спроба завагітніти не дає вам настрою. Не дивно, що ті, у кого вже є діти, можуть знайти секс після того, як діти стануть більш приємними і безтурботними. Задоволення, а не продовження роду, є новою метою. Це також вигідно для ваших відносин. «Еротичний аспект вашого життя – це те, що змушує вас почувати себе «в любові», а не просто любов до вашого чоловіка», – говорить доктор Нельсон.

5. Як мати з тимчасовим тиском, це можете зробити вас більш бажаним для вашого чоловіка. Ви знаєте приказку «люди хочуть того, чого не можуть»? Не завжди є, тому що ваші діти найбільше звертають увагу на деяких партнерів, говорить Михалко. «Знаючи, що ваш чоловік зробив все життя, щоб бути там для ваших дітей, часто буває чертовски сексуальним, – пояснює він. Але будьте обережні, щоб не витрачати весь свій час на дітей; ваш партнер як і раніше повинен відчувати себе як ваш номер один зрідка.

6. Загальний досвід народження дітей може бути афродизіаком. Ніхто, крім вас і вашого партнера, не знає, що значить виховувати ваших дітей. Це досить сильний зв’язок, вказує доктор Шварц. «Підвищений задоволення життям і близькість розподілу батьківства з однією людиною в світі часто створюють тепло, яке перетворюється в тепло», – говорить вона. Дозвольте цій ланці збільшити ваше бажання в межах вашої спальні, але не дозволяйте йому заважати повазі і захопленню, яке ви повинні мати один для одного як батьки.

7. Бажання іншої дитини може змусити вас забути про свої сексуальні зависання. Деякі батьки, які хочуть, щоб більше дітей повідомляли про збільшення бажання, тому що вони вивчили мотузки і зрозуміли дивовижний результат, кажуть терапевти. За словами доктора Карла, створення і виховання дітей робить вас «більш комфортним з тим, що очікувати від вашого тіла і вашого партнера» при спробі іншої дитини. Бонус: це розуміння очікувань і відсутність стресу щодо вашого тіла після дитини просто можуть полегшити зачаття.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.