Connect
To Top

Привабливість смартфонів для батьків може бути пов’язана з поганою поведінкою дітей, дослідження

Погляд на робочі електронні листи, симпатія до Instagram або написання статусу Facebook при одночасній розмові з вашою дитиною може бути винним у їх поганій поведінці, попереджають педіатри.

Нове дослідження, проведене дослідниками з Дитячої лікарні Університету Мічигану С.С.Мотта, опубліковане в журналі Child Development, показало, що проблеми з дитячою поведінкою можуть бути пов’язані з батьками, які багато часу проводять в своїх смартфонах або планшетах.

Дослідження призначалося для вивчення випадків «Техномедіа» – термін, даний дослідниками, який описує технологічні перерви в взаємодіях між батьками і дітьми.

Вони запитали 170 американських сімей про те, як багато вони використовують свої смартфони, планшети і ноутбуки, і як часто вони переривають розмову або активність зі своєю дитиною, коли вони використовують ці пристрої.

Потім матерів і батьків попросили оцінити поведінку своєї дитини з урахуванням засвоєння поведінки, такого як ниття, а також зовнішню поведінку, у тому числі занепокоєння, гіперактивність і спалахи гніву.

В середньому батьки говорили про двох технологічних пристроях, які зазвичай порушують взаємодію зі своєю дитиною хоча б один раз в типовий день. Однак майже половина учасників (48%) заявили, що кожен день існує три або більше «техно-процедур».

Дослідники виявили, що навіть низькі і, здавалося б, нормативні кількості відволікань були пов’язані з більш серйозними проблемами поведінки дитини.

«Це було крос-секційне дослідження, тому ми не можемо припускати прямий зв’язок між використанням технології батьків і поведінкою дітей, але ці результати допомагають нам краще зрозуміти відносини», – сказав старший автор Дженні Радеску. «Також можливо, що батьки дітей з поведінковими труднощами більш схильні знімати напругу з технологією протягом часу зі своєю дитиною».

Вона продовжила: «Ми знаємо, що реакція батьків на своїх дітей змінюється, коли вони використовують мобільні технології, і що використання їх пристроїв може бути пов’язано з менш ніж ідеальною взаємодією зі своїми дітьми. Дуже складно переключити увагу між усіма важливими і інформація, яка приваблює увагу, що міститься в цих пристроях, з соціальної та емоційної інформацією від наших дітей і одночасно ефективно обробляти їх одночасно ».

Автори заявили, що потрібно більше досліджень, але передбачувані батьки намагалися відкласти присвячені часи протягом дня, коли вони будуть триматися подалі від смартфонів і зосередитися виключно на дітях.

У минулому році дослідження попередили, що батьки, що відволікаються від своїх мобільних телефонів, можуть привести до збільшення числа дітей, що мають нещасні випадки, причому майже чверть батьків повідомляють про те, що вони використовували їх пристрій, коли в їхньої дитини був нещасний випадок або промах.

«Поки ми загіпнотизовані нашими мобільними телефонами, ми поміщаємо дітей в небезпеку», – сказала Катріна Філліпс, виконавчий директор Фонду запобігання нещасним випадкам серед дітей. «Серйозні нещасні випадки відбуваються в секундах, часто, коли ми відволікаємося, а мобільні телефони відволікають».Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in Життя