Connect
To Top

Новини Рівного: чи буде влади виділяти кошти на проекти?

У Рівному бюджет участі існує вже два роки попри невтішні результати в реалізації. Більшість проектів, які виграли конкурс не реалізовані владою, а проекти які навіть дійшли до етапу реалізації недопрацьовані або виконанні не втому вигляді за який голосували Рівняни. Про це повідомляє сайт новини Рівного  www.kolona.net/category/western-ukraine/rivne. Активісти повідомляють про внесення змін до громадського бюджету Рівного.

Положення громадського бюджету буде змінено – новини Рівного

Представники громадських організацій та чиновники на публічній дискусії домовились про спільне напрацювання змін до основного документу – Положення, який встановлює правила проведення конкурсу Громадського Бюджету Рівного.

Основною проблемою Рівненського бюджету участі – Громадського бюджету, є мала кількість залучених Рівнян до самого процесу голосування за проекти міста Рівного.

Знизити віковий бар’єр громадського бюджету Рівного

Експерти на публічній зустрічі, обговорили потребу зменшити віковий ценз на подання заявки у Рівному. Тепер на подання проекту на – Громадський бюджет, пропонують дозволити писати проекти рівнянам з 14 років. Про це повідомляє Рівненській портал новин kolona.net, у власному матеріалі в рубриці  – Новини Рівного.

Учасники дискусії переконанні у важливості комунікації між владою та представниками громадянського суспільства Рівного. Після перемоги у Рівненському конкурсі бюджету участі влада повинна комунікувати із авторами рівненських проектів, та при потребі проводити публічні консультації для усунення суперечностей у проектах Громадського бюджету Рівного.

Фото із сайту новин Рівного www.kolona.netLeave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in Життя