8 фактів, які мають всі подружні жінки

8 фактов, которые имеют все супружеские женщины

1. Занадто сонний секс. Наприклад, ви так втомилися, але ви теж любите, і ви знаєте, що у вас не буде часу на це в найближчі пару днів, так що давайте подивимося на цього ding dong, чувак.

2. Запланований секс. Це річ, і мені нема чого соромитися! Краще мати запланований секс, ніж взагалі не займатися сексом, і залишити свою павутину піхви від самотності. Я думаю, що це в Конституції.

3. «Зробимо дитину». Якщо ви плануєте мати дитину, у вас, ймовірно, буде такий секс. Це насправді досить допінг, тому що це повна протилежність всьому сексу, який у вас був як одиночний, і тому є щось майже табу.

4. Втомилися-потім. Само собою зрозуміло, і якщо це не ви, а ви одружені, ви брехун з богом і / або розповідаєте мені свої секрети.

5. Випадковий «Добре, ми не вміємо без цього незвичайного типу сексу». Наприклад, коли вам здається, що це єдиний пеніс або піхву або що ви збираєтеся мати на все життя, ви вирішуєте ДІЙСНО приправити його час від часу. Ці сингли можуть писати про свої втрьох і прив’язувати весь день, але вони не знають, з сексуальних ситуацій у вигляді відра.

6. «У нас є Холла Холла, але я просто хочу кістку». Це найкращий – спонтанний секс рідше, коли ви є офіційним статусом м’яча і ланцюга, але коли ви обидва по шиї глибоко в брудних стравах, і ви вирішили зробити це на кухонному столі замість того, щоб прочистити інший горщик – ну, як Ніколь Річі, заміжня жінка, скаже: Це жарко.

7. «Я одягаю нижню білизну, щоб ви краще сказали мені, що я гаряча, а потім розігнати мене». Це в основному старе «вам потрібно довести мені, що я найсексуальніша річ, яку ви коли-небудь бачили, навіть якщо мої сиськи провисають, і у мене целюліт на моїй щиколотці». Це найважливіший вид заміжнього сексу, тому я сподіваюся, що ви слухаєте.

8. Взаємний оргазмовий секс. Вибачте, сингли, у нас в шлюбі є блокування на цих взаємних оргазмах. Я, наприклад, не можу згадати час, коли я не відчував оргазму під час сексу, і я не хвалюся, але я дуже хвалюся. Вибачте, я більше ніколи не буду займатися сексом з іншим чоловіком, тому, будь ласка, дайте мені це! (Я повинен відзначити: це, безумовно, не стосується всіх подружнім парам, але набагато менш імовірно, що ботанік з ваших ТМ Twitter змусить вас завивати на місяці.)

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.