Поради для жінок, які вже народили

Советы для женщин, которые уже родили

1. Пільонка важка.

Теоретично, обгортання дитини в ковдру здається простим, чи не так? Ви звернули буріто раніше, ви можете впоратися з цим. Але коли ви стикаєтеся лицем до лиця з кричущою істерично дитиною, яка переміщує своє крихітне тіло, як недосвідчений суперник на «Танці з зірками», і ви намагаєтеся скласти свої дивно сильні руки і ноги в ковдру, як якийсь костюм для орігамі, і ви робите це в нульові години сну, ну, давайте просто скажемо, що це зовсім інша справа. І ця річ, серйозно, неможлива. І тоді, коли ви, нарешті, отримаєте дитину в комплекті, дозвольте мені сказати вам, що ці 10-фунтові істоти, які ледь бачать предмети прямо перед їхніми обличчями, є господарями, що тікають від усього. Ви можете заправляти, потягніть, затягніть і застебніть їх на всілякі пристосування, і все ще через п’ять хвилин їх рука буде випущена, і вони будуть ворушити рукою по вашому обличчю, як ніби вони намагаються дати вам палець. Добре зіграв, дитинко. Відмінно спрацьовано.

2. Буде момент, коли ви зрозумієте, що ваше дошкільне життя пішло назавжди.

Зазвичай це відбувається через тиждень або два після того, як ви повернулися додому з новонародженим. З тих пір ви не спали, поки не почали працювати. Ваші соски – розмір хокейних шайб і тримайте дриблінг молока на кожній сорочці, яку ви наділи. Ви підстрибували на йога-кулі, утримуючи свою кричущу дитину протягом години, і це 2 годині ночі, і раптово це приходить на вас: це ваше життя зараз. Ви не можете повернути дитину в магазин для немовлят або назвати тайм-аут всієї цієї новонародженої речі. Це воно. І це усвідомлення часто лякає, виснажує і деморалізує. Не соромтеся, якщо ви будете довго чекати своїх пред-немовлят. Було весело залишатися до 4 ранку, а потім є два блюда на грилі на сніданок. Немає ніякого сорому в жалобі твоїх днів слави.

3. Іноді ви забуваєте, що у вас є дитина. В інших випадках ви перевіряєте їх кожні дві секунди.

Наявність дитини – це зміна життя, і все ж в ті ранні роки я часто забувала, що у мене є дитина. Можливо, ви можете записати це до цілого, Я не спав протягом двох тижнів, але я виявила, що знову згадую, що «О, вірно, я зараз несу відповідальність за життя іншої людини. І ця людина в даний час гойдається взад і вперед у формі ягняти в вітальні в цю секунду. Я повина піти перевірити її. Коли я була не забув, що я створила людину, я перевіряла її кожну секунду. О, вона спить? Прохолодний, я буду дивитися на неї кожні 90 секунд, щоб переконатися, що вона все ще там / дихає / на спині. Кого хвилює, якщо я більше не буду спати – для цього потрібна кава.

4. Ви можете кинути свій телефон на голову вашої дитини.

Колись була жінка, яка в той час годувала грудьми пізно ввечері, спостерігала за епізодом п’ятничних нічних вогнів на своєму iPhone і випадково впустила телефон на маленьку, ідеальну маленьку голову маленьку дитину. І хлопчик, вона відчувала себе як монстр для наступного, про, я не знаю, нескінченні роки її життя. Але ця дитина врешті-решт перетворився на нахабну 6-річну дитину, яка може вдарити футбольні м’ячі та читати глави книг і називає людей «чуваком», тому будьте впевнені, що все це спрацювало і ніякої шкоди не було зроблено. Щасливий кінець! Так, ця жінка – це я. Але якщо це трапиться і з тобою, постарайтеся не хвилюватися (занадто багато). Немовлята дивно пружні. Коли моя дочка пізніше повзла від мого ліжка і впала на підлогу, я була впевнена, що я її зіпсувала назавжди, але педіатр (так, зателефонуйте їм в будь-який час) запевнив мене, що вона, ймовірно, була в порядку. І ось, вона все ще падає на ліжку, як 6-річна, і все прекрасно!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.