10 речей, про які ви зрозумієте, якщо у вас є сестра

10 вещей, о которых вы поймете, если у вас есть сестра

У моїх батьків три дочки, що означає, що у мене є дві старші сестри, з якими доводиться мати справу – не один, два. Вирощуючи з усім цим естрогеном, це означало затьмарювати, нескінченний сміх і цілу війну. Після багатьох років мало що змінилося, за винятком того, що наші бої трохи пом’якшилися, тому що нам більше не потрібно ділитися однією ванною. Чесно кажучи, мої сестри перейшли від моїх мучителів до моїх найкращих друзів. Ви зрозумієте, що я маю на увазі, якщо ви згодні з будь-яким з наступних:

1. Ви знаєте, що красти *весь* одягу один одного – це кліше.

О, ти безумовно вкрав одяг один одного, але не весь, тому що її стиль нічим не відрізняється від твого. Замість цього, це буде одна холодна чорна сукня, за яке вона заплатила багато грошей, або ідеальний осінній светр, який ви зробили, навіть якщо він був двох розмірів надто великий.

2. Ви воюєте, як кішки і собаки, але занадто захищаєте один одного.

Ви буквально називали один одного кожен поганим ім’ям, відомим на англійській мові, але якщо хтось ще спробує це зробити, ви прямо знищите їх.

3. Ви завжди повинні допомагати один одному, як би не змішалася ситуація.

Одного разу я зателефонувала своїй сестрі, істерично плачучи, тому що жінка, яка робить мої брови, занадто сильно вдарила одного з них. Вона сказала мені розслабитися, а потім швидко надала мені список предметів для покупки в аптеці, щоб все виглядало нормально.

4. Часто ви говорите в цитатах з фільму, тому що вам подобаються всі ті ж самі.

Ви знаєте, скільки разів я процитував «У вас є почерк серійного вбивці» від Steal Magnolias до моїх сестер? Близько мільйона.

5. Ви або схожі на близнюків, або взагалі не схожі один на одного.

Там дійсно немає проміжного …

6. Ваша дитина в основному її дитина.

Коли у вашої сестри є дитина, ви в основному граєте роль другої матері, тому що в вашому розумі ви найкраща, більш холодна версія.

7. Ти один раз кричиш на неї …

… а потім зателефонувавши їй, щоб сказати їй, що мама дозволила випадковому хлопцеві, який сказав, що він з «кабельної компанії» в її будинок і ЩО ТРИВАЄ?

8. У вас були масові викиди, тому що один з вас вкрав інше місце.

Вона: Я просто пішла у ванну.

Ви: я не знала, як довго ти будеш там або якщо ви коли-небудь вийдете …

9. Ви можете бути повністю і абсолютно огидні навколо один одного.

Останньою людиною в світі, якого ви піклуєтеся про те, щоб знайти вас, є ваша сестра. Фактично, ви часто пов’язуєте період і проблеми з газом.

10. Ти був викликаний її ім’ям більше дюжини раз і навпаки.

У середній школі у мене був той же науковий учитель, що і в моєї старшої сестри, тому я була Даніель в 50% випадків. У середній школі у мене була така ж вчителька історії у моїй інший сестри, тому я була Лорен. Тепер моя мати піде вниз по списку імен своїх дітей, перш ніж вона дійсно нас влаштовує.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.