Ці дії заважають Вам рухатися вперед

Эти действия мешают Вам двигаться вперед

Припинити відхиляти нові відносини тільки тому, що старі не працювали

У житті ви зрозумієте, що є мета для всіх, кого ви зустрічаєте. Деякі випробують вас, деякі будуть використовувати вас, а деякі вас вчать і приносять досвід. Але найголовніше, деякі з них виявлять краще в вас.

Припинити намагатися конкурувати з усіма іншими

Не турбуйтеся про те, що інші роблять краще вас. Зосередьтеся на тому, щоб бити ваші власні записи кожен день. Успіх – це битва тільки між вами і собою.

Перестаньте ревнувати до інших

Ревнощі – це мистецтво підрахунку чужих благословень замість ваших власних. Запитайте себе: «Що я маю, що всі хочуть?»

Припинити скаржитися і жаліти себе

Життєві криві життя кидаються з якоїсь причини – перекладати свій шлях в напрямку, призначеному для вас. Ви можете не бачити і не розуміти все в той момент, коли це відбувається, і це може бути складно. Але задумайтеся про тих негативних кривих, які кинули на вас в минулому. Ви часто побачите, що в кінцевому підсумку вони привели вас до кращого місця, людині, станом розуму або ситуації. Так що посміхайтеся! Нехай всі знають, що сьогодні ви набагато сильніші, ніж були вчора.

Зупиніть невдоволення

Не проживайте своє життя з ненавистю в своєму серці. Ви в кінцевому підсумку завдаєте собі біль більше, ніж людям, яких ви ненавидите. Прощення не говорить: «Те, що ви зі мною зробили, в порядку». Це говорить: «Я не дозволю, щоб те, що ви зробили зі мною, зіпсувало моє щастя назавжди». Прощення – це відповідь … відпустіть, знайдете мир, звільніть сам! І пам’ятайте, що прощення – це не тільки для інших людей, але і для вас. Якщо ви повинні, вибачте себе, перейдіть і спробуйте зробити краще наступного разу.

Припинити дозволяти іншим довести вас до рівня

Відмовитися, щоб знизити ваші стандарти, щоб розмістити тих, хто відмовляється підняти їх.

Припинити витрачати час, пояснюючи себе іншим

Ваші друзі не потребують цього, і ваші вороги в будь-якому випадку не повірите. Просто робіть те, що ви знаєте в своєму серці, це правильно.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.