Лист цієї вмираючої жінки своїм синам: це не залишить вас байдужим

Письмо этой умирающей женщины своим сыновьям: это не оставит вас равнодушным

Для тих, у кого хвороба яка залишає мало часу на життя, одна з найважчих речей, без сумніву, підходить до ідеї залишити своїх близьких. Але одна жінка знайшла спосіб протистояти цій болісній реальності, запропонувавши своїм молодим синам сентиментальну мудрість, – і тепер вона резонує з людьми по всьому світу.

Коли Сарі Чиверс, 34 роки, з Мельбурна, Австралія, було сказано, що вона має рак мозку в, вона вирішила написати потужний лист, спочатку опублікований The New Daily, її двом синам, Альфі, 18 місяців і Х’ю, 3 , в надії, що це допоможе їм вести їх, коли вона піде. «Я живу з раком мозку, – сказала Сара в інтерв’ю ABC News. «Питання не в тому, помру я від цієї хвороби, це коли. Саме це питання страждає від раку мозку, і я вперше познайомився ».

Сара боролася і била рак мозку раніше, в 2008 році, але, на жаль, повернулася з діагностики черрез проміжок часу з трьома пухлинами. Але коли у Алфі був діагностований інший тип раку мозку, відомий як атипова тератоідние рабдоідная пухлина, Сара разом зі своїм чоловіком, Лі, вирішила, що ще важливіше залишити цей лист для нього і Х’ю. «Діагноз Алфі дав мені ще дещо, за що ми боролися», – сказала Сара «Новой газете». «Це вже не про мене, це все про нього».

В її листі міститься керівництво по пошук любові, страхи і виявлення їх пристрастей, а також рак, це поради, які будь-яка дитина буде щаслива отримати.

Дорогий Х’ю і Альфі,

Я не буду поруч, щоб ти виріс. Складно сказати і ще важче дивитися. Вам доведеться почути від інших дрібниці, які змусили мене: мій вибір – Майкл Корс, моя улюблена їжа – спагетті болоньєзе, зима – мій улюблений сезон. Хотів би я бути кращим кухарем. Я хранитель пам’ятних речей – крихітні теги імені лікарні, поема Лі написала для мого 21-го дня народження, перший дитячий одяг.

Я знаю, що ваш тато і наше село з сім’ї і друзів будуть тримати мене в живих для вас якомога більше, але є деякі речі, які я хочу, щоб ви почули від мене.

Не бійтеся висловлювати свої емоції. Я ніколи не втомлюся чути «Я тебе люблю» від Лі, ти, хлопчики, моя сім’я, друзі. Любіть важко. Як то кажуть, краще любити і втратити, ніж будь-коли любити.

Ось як я ставлюся до вас обох. Убитий горем не наближається до опису болю, яку я відчуваю, коли не буду в вашому житті в майбутньому, але я ніколи не зраджу або не відмовлюся від часу, який ми провели разом, і величезної радості, яку ви мені принесли. Ви, без сумніву, мої самі горді досягнення.

(H / t Новини ABC)

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.