Connect
To Top

Весільні планувальники розкривають 4 основних знаки, що шлюб не буде тривати довго

Коли ви любите жінку або чоловіка, найчастіше виникає питання: «Коли ви знаєте?» – як, коли ви знали, що це було? Коли ви плануєте весілля, питання, яке ви постійно ставите, – те ж саме, але сенс багато в чому відрізняється. Ось точний момент, коли чотири факти від планувальників весілля, що їх клієнти не будуть святкувати занадто багато ювілеїв.

Пара забивається на весіллі.

Кайла Мак-Коул, планувальник зі штату Орегон, попередила Хаффінгтон Пост наречених і женихів, які трохи влилися в алкоголь в свій великий день: «Роздратування себе на весіллі є ключовим, але якщо ви виявите, що ваш партнер або ваш партнер кидають коктейлі перш ніж церемонія почнеться, ви можете запитати себе, що тут відбувається?

Один з партнерів бентежить іншого.

«Кількість гостей було приблизно 100, але цей пиріг міг легко обслуговувати близько 300. Дуже ретельно і відправлено з Нью-Йорка з якоїсь елітної пекарні. На торті були китайські написи і малюнки […], і це було очевидно, що наречений і гадки не мав, який торт вони отримують. [Наречена] вказує на три символи на торті, які були найбільшими. Вона сказала, що вони означають «Послухай, слухай і (я думаю)» Сервіс / Лояльність «. Вона сказала, що вона завжди чекала цих трьох від свого чоловіка. І не на жарт. Кімната мовчала щоразу, коли подавали пиріг. – Reddit користувач MexicanAlemundo

Вони не враховують потреби або бажання своєї половинки.

«Я колись працював з однією парою, де наречена була вегетаріанцем, але наречений відмовився замовити будь-які вегетаріанські страви, тому що там було всього кілька гостей, які їх з’їли», – сказала Емілі Ріно, планувальник в «Весілля і події» Емілі, розповіла Хаффінгтон Після. Якщо ви не можете зробити свою наречену щасливою в свій великий день, це не обіцяє нічого хорошого для іншої частини вашого шлюбу.

Екс-все ще висить навколо.

«Найгірше, що я особисто спостерігав, було, коли мама-приятель нареченого (і колишня наречений) приїхала на прийом незваним. Вона схопила весільний торт, кинула його на молодят і почала кричати, як він був мертвим татом, а вона схопила винні пляшки, які вона розбила на землю ». – Reddit користувач AnaphylacticHippoLeave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in Життя