4 поради після вагітності, які ви можете не знати

4 советы после беременности, которые вы можете не знать

На той час, як ви доберетеся до свого дев’ятого місяця, ви думаєте, що чули всі поради в світі про те, щоб мати дитину, але ось деякі речі, які люди схильні упускати.

1. Через кілька тижнів ви будете кровоточити.

Коли я народила свою першу дитину, я була повнолітньою жінкою зі ступенем в коледжі і стопкою книг з книгами про вагітність, які спостерігали за численними епізодами «Дитячої історії ТЛК», і все ж я поняття не мала, що в дні і тижні після пологів, я буду кровоточити. Звичайно, я знала, що моя піхва буде ніжною. Але кровотеча була схожа на важкий, заповнений кров’ю менструальний цикл? Я поняття не мала. (Виявляється, це нормально, але якщо ви турбуєтеся, завжди заходьте до свого лікаря.) Отже, нехай це буде відомо всьому світу: дорослі підгузники і сітчасті труси, будуть твої найкращі друзі. Люби їх. Бережи їх. Використовуй їх.

2. Ви як і раніше будете вагітні, навіть якщо ви цього не зробите.

Уявіть собі моє потрясіння, коли після того, як я народила, я все ще виглядала так, ніби була на декількох місяців вагітності. Істина про живіт після народження дитини полягає в тому, що він не стискається до колишніх розмірів, які були до немовляти. Ваш шлунок може бути круглим і опухлим трохи після пологів, і це не просто зайві кілограми – вашій матці потрібен час, щоб повернутися до попереднього розміру.

3. Грудне вигодовування не є інтуїтивним.

Чи є ця дивна віра, плаваюча навколо (можливо, тільки у мене в голові?), що просто тому, що ми народжуємося з грудьми, ми природно зрозуміємо, як їх використовувати, як тільки вони заповняться вщерть молоком. «О, так, – думає один, – я просто засуну ці речі в рот мого немовляти, і нектар життя перейде від моїх сосків до їх губ, і все буде легковажно і радісно!» Неа. Грудне вигодовування необхідно вивчати і практикувати, використовуючи божевільні випробування і помилки і хворобливі спроби знищення ніпелів. Не бити себе, якщо ви не отримаєте його відразу. Звернутися за допомогою до консультантів з лактації, книг, інтернету і друзів. Біль має бути червоним прапором – і може бути що завгодно, у вашої дитини є дрібна засувка або язичок, щоб ви мали забитий канал. Немає ніякого сорому в проханні про допомогу, і це не означає, що ви робите щось не так, як мати.

4. Грудне вигодовування може змусити вас хотіти їсти все.

Ми всі чуємо про тягу до вагітності, тому я був здивований, виявивши під час першої вагітності, що я насправді більше відбивався їжею, ніж жадав її. Майже всі, крім щасливих чаров, локшини рамен і пшениці Тінкс, здавалося абсолютно огидним. Плюс, якщо людина росте всередині вас, ви часто стаєте дуже швидким. Я б не з’їв пінту морозива, якби захотів. Але ось – грудне вигодовування! Грудне вигодовування спалює калорії, тому було розумно, що я був голодний. Але я поняття не мав, що годування людини з моїх грудей перетворить мене в хижу істота, слинотеча в рот для копченого м’яса і солоних гострих сирів. Через день після повернення з лікарні я відправила свого чоловіка в продуктовий магазин з наказом принести мені «всі види салямі, які ви можете знайти». Я раніше була вегетаріанкою, але тепер я хотіла тільки гризти шматки м’яса 24/7. Це був найкращий час.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.