Ці дії лише забирають Ваш час і енергію

Эти действия лишь забирают Ваше время и энергию
  • Не лякайтеся, щоб помилитися

Робити щось і помилятися, по крайній мірі, в десять разів ефективніше, ніж нічого не робити. У кожного успіху є слід невдач, і кожен провал веде до успіху. Ви в кінцевому підсумку жалкуєте про те, що не робили набагато більше, ніж справи.

  • Перестаньте лаяти себе за старі помилки

Ми можемо любити не ту людину і плакати про неправильні речі, але незалежно від того, як все піде не так, одне можна сказати точно, помилки допомагають нам знайти людину і те, що підходить для нас. Ми всі робимо помилки, боремося і навіть шкодуємо про минуле. Але ви не ваші помилки, ви не ваша боротьба, і ви тут тепер, маючи право формувати свій день і своє майбутнє. Кожна річ, яка коли-небудь траплялася в вашому житті, готує вас на мить, що ще попереду.

  • Припиніть намагатися купити щастя

Багато з речей, які ми бажаємо, дорогі. Але правда в тому, що речі, які дійсно задовольняють нас, абсолютно вільні – любити, сміютися і працювати над нашими пристрастями.

  • Припиніть виключно дивитися іншим на щастя

Якщо ви незадоволені тим, хто ви на внутрішній стороні, ви не будете щасливі в довгострокових відносинах з ким-небудь ще. Ви повинні створити стабільність у своєму власному житті перш, ніж поділитися нею з кимось іншим.

  • Припинити надумувати

Не думайте занадто багато, або ви створите проблему, яка навіть не була там в першу чергу. Оцініть ситуацію і зробіть рішучі дії. Ви не можете змінити те, що ви відмовляєтеся протистояти. Досягнення прогресу пов’язано з ризиком. Період! Ви не можете зробити це на другій базі з ногою на першій.

  • Припиніть думати, що ви не готові

Ніхто ніколи не відчуває себе на 100% готовим, коли виникає така можливість. Тому що найбільші можливості в житті змушують нас рости за межами наших зон комфорту, а це значить, що спочатку ми не відчуємо себе абсолютно комфортно.

  • Припиніть вплутуватися у відносини з неправильних причин

Відносини повинні вибиратися з розумом. Краще бути на самоті, ніж бути в поганому суспільстві. Не потрібно поспішати. Якщо щось повинно бути, це станеться – в потрібний час, з потрібною людиною і за кращої причини. Закохаєтесь, коли будете готові, а не коли ви самотні.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.