Connect
To Top

Припиніть робити ці дії, щоб стати щасливим

1. Припиніть робити одні і ті ж речі знову і знову, не роблячи перерви

Час, щоб зробити глибокий вдих, коли у вас немає часу на це. Якщо ви продовжуєте робити те, що робите, ви будете отримувати те, що отримуєте. Іноді вам потрібно дистанціюватися, щоб ясно бачити речі.

2. Припиніть ігнорувати красу маленьких моментів

Насолоджуйтесь дрібницями, тому що одного разу ви можете озирнутися назад і виявити, що вони були великими речами. Найкраща частина вашого життя – це маленькі, безіменні моменти, які ви проводите, посміхаючись з кимось, хто має для вас значення.

3. Припиніть намагатися зробити речі досконалими

Справжній світ не винагороджується перфекціоністів, він винагороджує людей, які домагаються успіху.

4. Зупиніться по шляху найменшого опору

Життя непросте, особливо коли ви плануєте досягти чогось суттєвого. Не робіть легкий вихід. Зробіть щось незвичайне.

5. Припиніть діяти, як все добре

Це нормально, щоб розвалитися на деякий час. Вам не завжди доводиться прикидатися сильним, і немає необхідності постійно доводити, що все йде добре. Ви не повинні турбуватися про те, що думають інші люди – плачте, якщо вам потрібно – здорово проливайте сльози. Чим швидше ви це зробите, тим швидше зможете знову посміхнутися.

6. Припиніть звинувачувати інших в ваших проблемах

Ступінь, в якій ви можете досягти своєї мрії, залежить від того, наскільки ви берете на себе відповідальність за своє життя. Коли ви звинувачуєте інших у тому, що ви переживаєте, ви заперечуєте відповідальність – ви даєте іншим владу над тією частиною вашого життя.

7. Не намагайтеся бути всім для всіх

Робити це неможливо, і спроба буде тільки спалити вас. Але змусити одну людину посміхнутися змінити світ. Можливо, не весь світ, а їх світ. Так що вузький фокус.

8. Перестаньте так турбуватися

Занепокоєння чи не вдарить завтра через його тягаря, воно позбавить сьогодні його радості. Один зі способів перевірити, чи варто щось обмірковувати, – задати собі це питання: «Чи буде це питанням через рік? Три роки? П’ять років? Якщо немає, то це не варто турбуватися.Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in Психологія