Connect
To Top

Надійний хостинг – запорука успіху

Кожен власник хоче довірити свій бізнес тільки надійним фахівцям. Сайт, безумовно, є важливою частиною майже будь-якого бізнесу. Тому це твердження стосується і до хостингу. Але хто є надійним хостинг-провайдером і за якими критеріями це можна визначити?

Для цього можна поставити прості питання. А від цього, у свою чергу, залежить лояльність клієнтів. Адже самий барвистий сайт, який довго вантажиться, потенційний клієнт може так і не побачити. Наприклад, згідно з цим дослідженням, затримки протягом декількох секунд при буферизації відео можуть спровокувати таке ж збільшення рівня тривоги, як і перегляд фільму жахів, або спроба вирішити складну математичну проблему.

Давайте розберемося, чому віддати перевагу при виборі хостингу, щоб уникнути подібних проблем.

Хостинг для швидкої роботи сайту

Такий варіант забезпечить більш швидку роботу сайту і його баз даних. Адже веб-сторінки на такому хостингу будуть завантажуватися в п’ять разів швидше. При цьому ціна SSD хостингу не надто відрізняється від ціни звичайного хостингу, а ось плюси, як говориться, у наявності.

Якщо ви зробити вибір на користь такої послуги, ваші клієнти не будуть чекати завантаження сторінок. Це позитивно сприяє розширенню клієнтської бази, та позитивним відгукам про вашу роботу.

Хостинг для зростаючих проектів

Кожен бізнес прагне до розширення. Це VDS хостинг. Він являє собою вже цілий виділений сервер тільки під ваші потреби. Таким чином, користувач виділеного сервера має практично необмежений можливості в управлінні. Це має на увазі установку будь-якого програмного забезпечення, а також операційної системи за вашим вибором, і налаштування сервера під індивідуальні потреби.

До інших переваг хостингу VDS відноситься також ширші можливості за кількістю використовуваних доменів і субдоменів, велика кількість підтримуваних сайтів, баз даних. Якщо якісь обмеження VDS хостингу все-таки будуть стримувати вашу свободу дій, ви зможете змінити це, помінявши тарифний план у будь-який час.

І наостанок, згадаємо про важливість наявності датацентру у хостер-провайдера. Це забезпечить безпеку та безперебійну роботу серверів, а, значить, і сайтів. Технічна підтримка при цьому повинна бути цілодобовою, бо якщо в вас виникнуть питання, розрішити їх потрібно буде терміново. Також добре буде звернути увагу на репутацію хостинг-провайдера в цілому.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in Робота