Connect
To Top

Це те, скільки разів вам потрібно мати секс, щоб зробити дитину

Створення дитини – це серйозний процес. У той час як деякі пари, здається, можуть завагітніть з першого разу, інші можуть витрачати багату часу, що так і не дає бажаного результату. Але є реальна кількість разів занять сексом, коли потрібно, щоб дівчина завагітніла, згідно з новим опитуванням.

В середньому, пари займаються сексом сімдесят вісім разів з того моменту, коли вони вирішили мати дитину, щоб вони отримали позитивний знак на тест на вагітність. Ці сімдесят вісім раз відбуваються протягом 158 днів, або близько 6 місяців.

ChannelMum.com, батьківський сайт, опитав 1,194 батька і виявив, що більшість пар займаються сексом 13 разів на місяць, намагаючись завагітніти. Хоча це може здатися 13-кратним веселощами, є певні тривоги, які виникають зі спробами стати батьками. Вісімнадцять відсотків чоловіків і жінок заявили, що секс, намагаючись зачати, іноді відчуває себе як робота. Ще 43 відсотки відчували тиск, щоб зачати і страх, якого вони не змогли б.

«У той час як ви намагаєтеся зрозуміти, може бути весело, це також важка робота, стресова, і не кожна пара досить щаслива, щоб зачати, тому, коли ви зосереджені на дитині, постарайтеся запам’ятати один про одного», Сіобан Фрігард, засновник ChannelMum .com.

Деякі люди думають, що концепція залежить від вашої позиції. ChannelMum.com виявив, що найбільш популярна позиція – місіонерська (використовується трьома чвертями пар), за якою слідує рак (використовується 36 відсотками пар). Інші пари вважають, що вагітність відбувається на основі жіночого циклу, причому половина жінок намагається розділити секс на родючі дні і 39 відсотків покращують своє харчування і вживають додаткових вітаміни.

Як тільки ви вирішите почати сім’ю, чекаючи, коли ваше тіло надолужить згаяне, може засмучувати. На щастя, є багато порад, і деякі з них можуть навіть зробити більше задоволення.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in ТОП

«Перлина» - сайт, на якому щоденно публікуються нові, важливі та дуже прості поради, які можуть стати у пригоді у житті кожної людини.

Copyright © 2005-2019 perluna.com.ua