Нічліг дітей – не всі їх можуть відпустити

Ночлег детей - не все их могут отпустить

Для деяких, ночліг – це заповітні дитячі спогади, наповнені попкорном, Кіномарафон і іграми. Але Oakville, Онтаріо, батько Тім Challies говорить для інших, це може бути ризикована атмосфера зустрічаючи алкоголь, порнографію, секс, і найгірше, зловживання.

Тім і його дружина Айлін кажуть, що вони знають людей, які зазнали останнього, і тому не пускають своїх трьох дітей ночувати де-небудь, крім будинку родича.

«Ми дуже турбувалися про те, що ми не хочемо, щоб наші діти відчували якісь із цих речей», – пояснив письменник і старійшина християнської церкви на відео в Facebook. «Не тільки це, ми не хотіли ставити наших дітей в ситуації, коли вони були молодими, уразливими і все ще занадто незрілими і все ще занадто необладнаних, щоб знати, як справлятися з ситуацією».

Це не недавнє одкровення для батьків. У них завжди було це правило для їхніх дітей, тепер 17, 15 і 11, і вони не самотні. Як Тім написав у вірусному блозі три роки тому, вони вирішили повністю виключити божевільні партії, а не судити про кожен конкретний випадок, щоб вони не звикли робити виключення або були змушені пояснювати іншим батькам, чому вони дозволили спати в деяких будинках, але не в інших .

«Недолік набагато серйозніший, ніж верх над ногами», – сказав Тім. «Люди розуміють, що це дивна традиція, і це мало що потрібно зробити. Я не здивуюся, якщо покоління з цього моменту буде вважатися менш нормальним ».

Це рішення викликало підтримку з боку тих, хто сказав, що вони стали жертвами насильства при ночлегах, а також критиці з боку інших, заявивши, що політика заважає дітям в соціальному плані і не дає їм можливості. Кілька людей вказали на те, що зловживання можуть відбуватися де завгодно, в будь-який час і на руках довірених членів сім’ї, які в разі Challieses будуть звільнені від заборони на сон.

Як сказав д-р Beresin, M.D., професор психіатрії в Гарвардській медичній школі, і сказав «Доброго ранку, Америка», заборонивши нічліг, Challieses можуть позбавляти своїх дітей більше, ніж просто веселощів. Перебування в будинку одного може також бути можливістю випробувати інші культури, відкрити бесіди і стати більш незалежними.

Доктор Березін сказав, що це питання визначення того, чи зможе дитина впоратися з цим досвідом, знати і довіряти іншим батькам і встановлювати основні правила. І, звичайно, майте дорогу для вашого сина чи дочки, щоб звернутися за допомогою, якщо вони її потребують.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.