Нічліг дітей – не всі їх можуть відпустити

Ночлег детей - не все их могут отпустить

Для деяких, ночліг – це заповітні дитячі спогади, наповнені попкорном, Кіномарафон і іграми. Але Oakville, Онтаріо, батько Тім Challies говорить для інших, це може бути ризикована атмосфера зустрічаючи алкоголь, порнографію, секс, і найгірше, зловживання.

Тім і його дружина Айлін кажуть, що вони знають людей, які зазнали останнього, і тому не пускають своїх трьох дітей ночувати де-небудь, крім будинку родича.

«Ми дуже турбувалися про те, що ми не хочемо, щоб наші діти відчували якісь із цих речей», – пояснив письменник і старійшина християнської церкви на відео в Facebook. «Не тільки це, ми не хотіли ставити наших дітей в ситуації, коли вони були молодими, уразливими і все ще занадто незрілими і все ще занадто необладнаних, щоб знати, як справлятися з ситуацією».

Це не недавнє одкровення для батьків. У них завжди було це правило для їхніх дітей, тепер 17, 15 і 11, і вони не самотні. Як Тім написав у вірусному блозі три роки тому, вони вирішили повністю виключити божевільні партії, а не судити про кожен конкретний випадок, щоб вони не звикли робити виключення або були змушені пояснювати іншим батькам, чому вони дозволили спати в деяких будинках, але не в інших .

«Недолік набагато серйозніший, ніж верх над ногами», – сказав Тім. «Люди розуміють, що це дивна традиція, і це мало що потрібно зробити. Я не здивуюся, якщо покоління з цього моменту буде вважатися менш нормальним ».

Це рішення викликало підтримку з боку тих, хто сказав, що вони стали жертвами насильства при ночлегах, а також критиці з боку інших, заявивши, що політика заважає дітям в соціальному плані і не дає їм можливості. Кілька людей вказали на те, що зловживання можуть відбуватися де завгодно, в будь-який час і на руках довірених членів сім’ї, які в разі Challieses будуть звільнені від заборони на сон.

Як сказав д-р Beresin, M.D., професор психіатрії в Гарвардській медичній школі, і сказав «Доброго ранку, Америка», заборонивши нічліг, Challieses можуть позбавляти своїх дітей більше, ніж просто веселощів. Перебування в будинку одного може також бути можливістю випробувати інші культури, відкрити бесіди і стати більш незалежними.

Доктор Березін сказав, що це питання визначення того, чи зможе дитина впоратися з цим досвідом, знати і довіряти іншим батькам і встановлювати основні правила. І, звичайно, майте дорогу для вашого сина чи дочки, щоб звернутися за допомогою, якщо вони її потребують.

Залишити відповідь