Connect
To Top

Сотові телефони «варять» чоловічу сперму

Схоже, настав час для хлопців почати носити свої телефони в гаманцях або рюкзаках або, може бути, в маленькій кепці на голові, тому що нові дослідження медичної школи Technicon в Хайфі, Ізраїль, виявили, що тримати телефон у вашій кишені завдає серйозного удару по спермі людини, залишаючи його менш родючим.

Експерти з питань фертильності обстежили 100 чоловіків, які відвідували клініку фертильності протягом року, і виявили, що чоловіки, які використовують свої телефони всього за годину в день або підтримують телефони протягом дня, є «Варя спермою» і значно знижують рівень їх сперми до такої міри, що вони можуть здаватися важкими. Чоловіки, які тримали свої телефони в своїх передніх кишенях протягом всього дня, серйозно постраждали в 47 відсотках випадків, а не тільки у 11 відсотків чоловіків загалом, нестільниковому телефоні, на шкірі в клініці родючості. Дослідники вважають, що це викликано електромагнітної активністю з телефону, який нагріває (або «варить») сперму.

Дослідження також показало, що чоловіки, які сплять зі своїм телефоном на ліжку або на тумбочці поруч із ліжком, також зменшили рівень сперми в порівнянні з чоловіками, які не спали з телефонами в безпосередній близькості. Щоб допомогти чоловікам повністю знищити всю свою сперму, професор Джедіс Грудзінскас, консультант з питань народжуваності St. George’s Hospital London і Harley Street пропонує деякі поради. «Якщо ви носите костюм для роботи, помістіть мобільний телефон в кишеню для грудей, а не близько до ваших яєчок», – сказав він The Telegraph. «Це зменшить ризик того, що кількість ваших сперматозоїдів зменшиться або зменшиться».

Аналогічне дослідження, в якому досліджуються ефекти стільникових телефонів для жінок, ще не зроблено, але, як сказав дослідник з дослідження березня Дірнфілд, «жінки зазвичай не носять з собою свої мобільні телефони, тому, можливо, мобільний телефон виграв», впливають на їх родючість ».

Yikes, так що це дійсно просто погана новина для чоловіків на даний момент. Може бути, сон з телефоном в іншій кімнаті? Безумовно зроблено, що перехід від трусів до боксерам і розглянути можливість підтримки широкого радіусу між вашим членом і вашим телефоном. Це небезпечно.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in Чоловічий клуб

«Перлина» - сайт, на якому щоденно публікуються нові, важливі та дуже прості поради, які можуть стати у пригоді у житті кожної людини.

Copyright © 2005-2019 perluna.com.ua