5 методів дисципліни, які потрібно уникати при вихованні дітей

5 методов дисциплины, которые нужно избегать при воспитании детей

Дитячі істерики ніколи не бувають гарними, але не кричати «йти в свою кімнату!» в наступний раз, коли у вашої дитини трапиться крах не варто. Методи дисципліни, які пов’язані з фізичним або навіть емоційним відключенням, можуть насправді викликати серйозні проблеми в довгостроковій перспективі, каже Ванесса Лапоінте, доктор філософії, автор Discipline Without Damage.

«Ми знаємо, що діти дійсно потребують емоційної зв’язку зі своїми батьками, щоб бути в порядку», – говорить вона. «Пошкоджуючі наслідки цих видів дисципліни відіграють неврологічні наслідки, а потім, звичайно, впливають на дитину в розвитку та самосвідомості».

Замість того, щоб «обманювати» вашу дитини тим, що вам потрібно, Лапойнт каже, що ключем до доброї поведінки є побудова міцних відносин. Коли діти відчувають сильну прихильність, вони дійсно хочуть порадувати своїх батьків. Вони можуть не завжди доставляти (бо вони, ви знаєте, діти), але вони погодяться з правилами.

«Це вступає в вашу роль дорослого, визначаючи, що таке межа, і утримуючи цю межу з твердістю, а також співчуття і доброту», – говорить вона. «Це так само просто, як сказати:« Ні, і я знаю, що ви засмучені ».

Маючи це на увазі, ось п’ять загальних стратегій, які найкраще уникати мамам і татам:

1. Шльопання
spanking
crying boy
<p>Don't take away the iPad just yet. While <a href="http://pediatrics.aappublications.org/content/101/4/723.full" target="_blank" data-tracking-id="recirc-text-link">some experts do stand by it</a>,&nbsp;this technique still relies on parents manipulating their kids.&nbsp;</p>

Ще не відбирайте телефон. У той час як деякі експерти підтримують це, цей метод все ще залежить від того, як батьки маніпулюють своїми дітьми.

4. Таймаут

boy in time out

5. Система нагород

<p>Giving kids treats&nbsp;may seem like a positive way to encourage good behavior, but don't let it fool you. "It could just as equally be called the <em data-redactor-tag="em" data-verified="redactor">not </em>reward system," Lapointe says. "The seedy underbelly of getting the reward is not getting the reward, so we're simply in effect still punishing them."</p>

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.