9 речей, які ви не знали про День святого Валентина

9 вещей, которые вы не знали о Дне святого Валентина

Насолоджуйтесь любов’ю з цікавими фактами про найсолодше свято. Скільки цукеркових сердець виготовляється щороку? І найголовніше, скільки одиноких чоловіків насправді є? Люблю це або ненавиджу, День Святого Валентина не за горами. Незалежно від того, неухильно ви самотні або радісно пов’язані, є ймовірність, що вам потрібно дещо дізнатися про любов. Читайте далі для несподіваної статистики і несподіваною інформації про свято.

1. День святого Валентина починався з римлян.

Існує дві теорії про походження Дня святого Валентина. По-перше, цей день відбувається від люперкаліїв хрипкого римського фестивалю 15 лютого, коли чоловіки роздягали оголених і отшлепать молодих дівчат в надії на підвищення їх родючості. Друга теорія полягає в тому, що, хоча римський імператор Клавдій II намагався зміцнити свою армію, він заборонив молодим чоловікам одружуватися (мабуть, самотні чоловіки роблять кращих солдатів). В дусі любові Святий Валентин кинув виклик забороні і зробив таємні шлюби. За свою неслухняність Валентин був страчений 14 лютого.

2. Форма серця не завжди була романтичним символом.

До XIV століття форма, яку ми називаємо серцем, символізувала анатомічне серце, яке, як вважається, було центром пам’яті людей, згідно часу. Тільки коли італійські та французькі художники почали пропагувати ідею романтичної любові, серце Святого Валентина стало синонімом любові.

У 2017 році 40% споживачів повідомили Національній федерації роздрібної торгівлі, що вони хотіли отримати «подарунок досвіду» – квитки на концерт або інший захід, активний відпочинок або інший вечір, хоча тільки 24% планували його подарувати. Цей варіант подарунка особливо популярний серед тисячоліть: 45% людей у ​​віці від 18 до 24 років і 40% людей у ​​віці 25-34 років заявили, що планують присвятити День Святого Валентина.

4. Це не найпопулярніше свято для вітальних листівок.

За даними Асоціації вітальних листівок, 190 мільйонів карток День Святого Валентина даруються щорічно, що робить День Святого Валентина другим за популярністю вітальним відкриттям після Різдва.

5. У самотніх дам є хороший шанс знайти когось.

Є 119 одиноких чоловіків, які ніколи не перебували у шлюбі, овдовілих або розлучених – у віці 20 років на кожні 100 одиноких жінок того ж віку.

6. Справжню любов, мабуть, не так складно знайти.

Щорічно в Сполучених Штатах проходить більше двох мільйонів шлюбів. Це означає, що їх понад 6 000 на день!

7. Чоловіки і хлопці люблять давати букети.

На частку чоловіків припадає 73% продажів квітів в День святого Валентина.

Улюблена квітка Венери, римська богиня любові? Звичайно, червона троянда. Бутон висловлює сильні романтичні почуття, тому не дивно, що вони становлять найпопулярніші букети в День святого Валентина.

9. Ящик для шоколаду існує вже понад 140 років.

У 1868 році Річард Кедбері познайомився з коробкою шоколадних цукерок.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.