Connect
To Top

Ваші улюблені секс позиції з новою ізюминкою

Зворотний Cowgirl, з Його Ногами, зігнутими в Діамантову форму

Стандартний стиль цієї позиції «має жінку зверху, коли вона повернулася до свого партнера, опустившись на нього», – говорить доктор Ігл. Для цього варіанту «ваш партнер лежить на спині, зігнувши ноги, і підошви його ніг стосуються, коліна падають з кожного боку. Потягніть його назад і опустіть на себе, трохи нахилившись вперед, щоб ваш клітор протерся.»  Поки ви їдете на свого партнера, доктор Ігл пропонує грати зі своїми яйцями і чинити тиск на його промежину, область між його мошонкою і анусом, наповнена додатковими нервовими закінченнями.

Doggy Style, з вашими ногами, обгорнутими навколо його стегон

Візьміть речі з ліжка для більш глибокого проникнення, потенційно сильніший оргазми і кращий погляд на вашу задню сторону для вашого партнера. «Лягайте обличчям вниз на край вашого ліжка, з стегнами і ногами з ліжка, а ноги обгорнуті навколо його стегон», – пояснює доктор Голка. «Нехай ваш партнер встане на підлогу позаду вас, засунувши туди і назад, підтримуючи себе на ліктях для більш інтенсивного кута проникнення». Спираючись на лікті, ви також можете вільно стимулювати себе.

Жінка зверху, боком

Замість того, щоб звернутися до свого партнера або повернутися спиною до нього, дайте йому профіль, пропонує Ава Каделл, доктор філософії, секс-терапевт. Щоб врівноважити рівновагу, покладіть руки на обидва боки свого тіла, надійно посадивши ноги на підлогу. «Ви зможете ковзати з боку в бік, наскільки ви хочете, створюючи своє власне тертя» для оптимальної стимуляції передньої стінки піхви, де ви більш чутливі, говорить доктор Каделл. «І, зсунувши таз вниз для більш глибокого проникнення, ви можете вирівняти його пеніс на вашому G-плямі і навколо нього, стимулюючи всю піхву».

Місіонер з рухом Йоги

Незалежно від того, чи є ви експертом-йогом або новачком, додавши, що щаслива поза для вашого сексу робить людину на вершині більш приємно. (Але уникайте цього, якщо ви вагітні або маєте проблеми з шиєю.) «Замість того, щоб тримати ноги в ногах м’язами ніг, хапайся за коліна», – говорить доктор Глікман. «Зігніть ноги і рухайте стегнами до живота, підносячи ноги до стелі, а потім хапайте руки за зовнішні стопи ваших ніг. Відкрийте коліна трохи ширше, ніж ваш тулуб, і приведіть їх до пахв ». Ця позиція розслабляє нижню частину спини, відкриває стегна і стегна і дозволяє дуже глибоко.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in Чоловічий клуб

«Перлина» - сайт, на якому щоденно публікуються нові, важливі та дуже прості поради, які можуть стати у пригоді у житті кожної людини.

Copyright © 2005-2019 perluna.com.ua