Про що варто говорити, аби секс був узгодженим?

О чем стоит говорить, чтобы секс был согласованным?

1. Ексклюзивність. Чи не припускайте. «Якщо ви не прийшли до чіткої усної угоди і не подумали:« Він не може бути з кимось іншим », ви брешете собі», – говорить Лорі Пун, посередник пар, автор і творець загальнонаціонального курсу «Бій Менше», Любов більше. «Багато жінок вважають за краще приймати ексклюзивність, тому що бояться, що хлопець не погодиться на це». В цьому випадку ви повинні знати і приймати обгрунтоване рішення про те, чи займатися сексом. Як ви витончено входите в цю тему? «Ви обоє маєте відчувати себе комфортно, можливо, в одному зі своїх будинків або в тьмяно освітленій вітальні, – каже Пун. «Тільки не кажи про це, якщо у кого-то з вас було більше одного напою».

2. Терміни. Ви зараз в настрої? Що тепер? «Якщо одна людина рветься йти, а інший дає дотримання статі, він не тільки не буде фізично приємним, але і створить емоційний зв’язок, – каже Гренні. Краще говорити про те, щоб не хотіти сексу, але як ви говорите «ні», без нього звучання «ніколи»? «Доторкніться до свого помічника, посміхніться і запропонуйте інший час», – каже Пун. «Це говорить, що я люблю тебе і хочу бути близьким, але не сьогодні». Обов’язково виконайте наступну зустріч.

3. Зворотній зв’язок. Обговоріть, що вас змушує – і що не так-то неприродно, як може здатися. «Наші партнери не є читачами розуму», – пояснює д-р Королева, яка пропонує почати з: «Є речі, про які я думаю, сексуально, про які я ніколи не згадую». Звідти, генерал «Чи можемо ми поговорити про це більше?» Зазвичай робить трюк. Під час дії «маневруйте в положення і робіть звуки задоволення, щоб спонукати вашого партнера до певної поведінки», – говорить доктор Блок. «Чоловіки цінують ці невербальні підказки». Вони також добре відгукуються на коментарі, які стосуються вас, а не про нього. Тому замість того, щоб «робити це», спробуйте: «Коли ви зробите це, мені буде жарко».

4. Планування. Це може звучати зовсім неромантично, але пари повинні говорити про те, як укладати секс в свої щільні графіки. «Американці мають статеві зносини в середньому кілька разів на тиждень», – говорить д-р Блок. «Але це якість, а не кількість, яке має значення». Д-р Блок пропонує вирішити, наскільки це взаємоприйнятно. Якщо хтось із вас – особа, що займається ранковим сексом, а інша особа у вечірній час, «календарний компроміс: або післяпродажне завдання», – говорить д-р Королева.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.