Connect
To Top

4 креативних оновлень популярних секс-позицій

Секс може не давати ніяких емоційних відчуттів, якщо він залишається незмінним від сеансу до сеансу. «Нудьгування від сексу є однією з найбільш поширених сексуальних скарг, які відчувають пари», – каже тренер по сексу і педагог з питань сексуальності Чарлі Глікман, доктор філософії. «Мінливі речі піклуються про часті труднощі». Ні, вам не потрібно вішатися зі стелі або стояти на голові, щоб тримати спілкування цікавим. Просто спробуйте ці 4 налаштування на класичних позиціях, щоб нагріти речі в спальні.

1. Собачий стиль, на ліктях

Киньте вашому партнерові кістку і підвищите його силу проникнення. У традиційній версії цієї позиції є жінка на четвереньках і чоловік на колінах, що входить в неї ззаду, але якщо ви відпочиваєте на ліктях замість своїх рук, «зміна кута полегшує вашому партнерові дії, – говорить доктор Глікман. Бонус: «Ваші зап’ястя не втомляться від підняття вашого тіла».

2. Doggy Style, з поясом або шарфом

Ще одне сексуальне оновлення до черепашки може початися з того, що висить у вашій шафі. «Станьте на четвереньках, і ваш партнер розмістить широкий пояс або шарф перед вашими стегнами», – говорить доктор Глікман. Він повинен утримати слабину і «використовувати її, щоб повернути тебе назад, без необхідності так сильно схоплювати тебе». Переконайтеся, що стрічка лежить там, де ви зазвичай носите її, тому вона не ковзає. «Використання пояса або шарфа дає вашому партнерові міцне утримання», що дозволяє глибше проникати, додає доктор Глікман.

3. Місіонер, з доданим тертям

Extra rub означає додаткову любов до цього обертання на людині зверху. Традиційна форма цієї позиції має хлопця, що лежав лицем до лиця на вершині жінки, яка на спині. «Почніть з цього шляху, але підніміть ноги між ним і підійміть його тіло вперед так, щоб його вал протирав ваш клітор (також відомий як техніка вирівнювання ліжка)», – каже Рейчел Ігл, психолог PsyD, сертифікований секс-терапевт. Стисніть ноги, щоб зробити вашу піхву більш щільною і створити більше непорозумінь для вас обох.

4. Жінка зверху, з додатковою кліторальною стимуляцією

Замість того, щоб осідлати вашу людину, коли він лежить на спині, піднявши ноги на ліжку, він схилить коліна до стелі, а нижні частини його ніг спираються на матрац. Коли ви рухаєтеся зверху, помістіть одну зі своїх ніг за межі його стегна, а іншу ногу між ніг. «Це дозволяє вам контролювати глибину і кут проникнення, – пояснює доктор Ігл, – все, протираючи клітор проти його лобкової кістки».

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in Чоловічий клуб

«Перлина» - сайт, на якому щоденно публікуються нові, важливі та дуже прості поради, які можуть стати у пригоді у житті кожної людини.

Copyright © 2005-2019 perluna.com.ua