СЕКС: етапи, через які пройдете протягом двох років після одруження

СЕКС: этапы, через которые пройдете в течение двух лет после бракосочетания

ДЕНЬ 1: Цей весільний вечір, де він або повністю дивовижний, або ви не турбуєтеся і просто лягайте спати. Це ваша шлюбна ніч, а це означає, що ви занадто довго чекали цього, або у вас вже було стільки сексу, і ви так виснажені зі свого весільного дня, як вам подобається: «LOL, ми може зробити це вранці». Все нормально. Багато подружніх пар це роблять. Але якщо ви вперше займаєтеся сексом, ви біжите на чистому адреналіні і цікавості. Також, вітаю з сексом!

ДЕНЬ 2-10: Медовий місяць. «Медовий місяць» – це код для «багато чого, десь прохолодно, і, можливо, ми одного разу каталися на « Jet-Ski». Єдина причина, по якій люди коли-небудь дивляться або відправляються на пляж в свій медовий місяць, – це те, що їм потрібно віддати свій непотріб. Секс для молодят в значній мірі хороший, ніж він.

МІСЯЦЬ 2: Одружений на дому. Коли ви вперше повернетеся зі свого медового місяця, ви все ще перебуваєте в режимі медового місяця, крім того, що вдома. «Ми так одружені!» Ви кричите під час ваших оргазмів.

МІСЯЦЬ 3: Вивчення домашньої дикої статі. Справедливості заради слід зазначити, що цей підхід застосовується тільки в тому випадку, якщо ви раніше не жили разом, але ви починаєте вивчати той факт, що вам не потрібно просто займатися сексом в спальні. У вас є секс в душі. У вас є секс на раковині. Тоді ви схожі: «Ей, підемо, подивимося на кухню … і робіть це в ній». Тоді це відбувається з кожною кімнатою.

МІСЯЦЬ 4: Ваш перший секс «ми пропустили один день сексу». У перший раз, коли ви пропустите день сексу як подружньої пари, ви в паніці. «Ми не станемо однією з тих пар, у яких ніколи не буває сексу!» Ви кричите, коли ви квапливо знімаєте одяг. Хоча все буде добре.

МІСЯЦЬ 6: Коли ви в кінцевому підсумку відмовляєтеся від спроб маніпулювати роботою, соціальним життям, сімейними подіями і щоденними боями. Зрештою, ви розумієте, що вам потрібно йти на компроміс. Він почне звужуватися. Може бути, у вас напружений тиждень, і ви вичерпані, або просто тонна планів на вихідні. Ваш весільний секс-відблиск добігає кінця. Хоча це був хороший пробіг.

МІСЯЦЬ 7: Ласкаво просимо в своє регулярне сексуальне життя. Це справжнє сімейне життя. Для кожної пари різне: може бути, це кожен день або навіть раз в тиждень. Зрештою, ви потрапите в природний ритм, яким ви задоволені.

МІСЯЦЬ 9: Жорстоке катування – це ваша перша сексуальна посуха. Можливо, ви пішли у справах або захворіли, щоб займатися сексом, що є реальною проблемою. Раптово ви виявляєте, що ви дійсно не займаєтеся сексом, і це облом.

РІК 1: випускати ПОЛЬОТИ. Статева посуха закінчилася. Савани знову цілуються дощем або будь-яким евфемізмом, який ви використовуєте для сексу. Наступного тижня ви потрапляєте в пристрасть. Ви думаєте, що дивно, що грип так само бадьорить ваше сексуальне життя, як виходи заміж, але ви натискаєте це на задній план.

РІК 1 і 2 МІСЯЦІ: Тепер ми повернемося до вашого регулярного розкладу статевого дозрівання. Так, це заплутана термінологія, але в кінці кінців ви повертаєтеся до своїх старих сексуальним звичкам.

РІК 1.5: Відкриття, яке відбувається в іншому місці, змушує вас постійно займатися сексом. Може бути, це нове середовище у відпустці або, може бути, це факт, що обслуговування в номерах змінює листи в нічний час. Можливо, це не так сексуально божевільно, як ваш медовий місяць, але ви все одно сходіть один на одного.

РІК 2: Ви досягли шлюбної рівноваги, і коло знову починається. Як коло життя, а також водний цикл, сімейний сексуальний життєвий цикл починається знову, оновлюється, з божевільним домашнім сексом.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.