Ось, що насправді означають фрази, сказані хлопцями

Вот, что на самом деле означают фразы, сказанные парнямы

Хлопчики насправді не є складними або нюансированими в тому, як ми спілкуємося. Я розумію, що жінки припускають, що в наших заявах є підтекст, або що ми граємо в ігри розуму, але наша гра розуму не грає в ігри розуму. Це схоже на початок, якщо взагалі не було ніяких снів, і все, що відбувається у фільмі відбувалося за номіналом. Маючи це на увазі, ось деякі речі, які ми говоримо, і що ми дійсно маємо на увазі, коли говоримо:

1. Коли ви подаєте нам вибір, і ми говоримо: «Мені все одно, ви вибираєте». Ми буквально і абсолютно це розуміємо. Питання в тому, «Що ми повинні отримати на обід?» або «Який букет буде виглядати краще на нашому весіллі?» Ми знаємо, що це найкраще рішення, зроблене вами. Може бути, ми уникаємо потенційної боротьби. Ваша найкраща відповідь на цей момент – тільки зробити свій вибір і ніколи не озиратися назад. Найчастіше ці ситуації можуть привести до дивних тупиків, в яких ви продовжуєте питати нас: «Ви впевнені?» Ми продовжуємо повторювати, що у нас дійсно немає думки.

2. Якщо ви хочете залучити нас в серйозну розмову, коли ми знаходимося в середині чогось, і ми говоримо: «Ми можемо зробити це пізніше?» Ми не намагаємося бути грубими, ми серйозно погано звертаємо увагу. Ми не можемо наздогнати The Walking Dead і слухати вас одночасно. Я розумію, що ви не думаєте, що ви перериваєте, але ми хочемо дати вам повну увагу, а також можемо своєчасно завершити пригоди Ріка Граймса і Ко. Тут є явне застереження: якщо це щось дійсно важливе, і ми не хочемо зупиняти те, що робимо, тоді ми просто байдужі. Якщо це те, що може почекати кілька хвилин, ми просто хочемо завершити те, що робимо, а потім зосередитися на вас. Це не багато.

3. Коли ви говорите про когось з ваших друзів, і ми говоримо: «О, вона дійсно смішна / приємна / доброзичлива». Ми це розуміємо. (Серйозно, попросіть нас сказати щось приємне про нашого кращого друга хлопця і подивитися, які болісно незручні відповіді ви отримаєте.) Це також не означає, що ми з розуму ставимося до них.

4. Коли ви носите нове плаття, і ми говоримо: «Ви виглядаєте гарно». Ми, чесно кажучи, просто помітили ваш наряд. Це не означає, що ми думаємо, що все, що ви коли-небудь носили до цього моменту, виглядає жахливо. Ми не все добре розуміємо, коли у тебе новий одяг. Якщо це не з хлопця з досить хорошим почуттям моди, це, ймовірно, означає, що одяг якимось чином розкривається. У більшості випадків, якщо ми хвалимо вас, на якомусь підсвідомому рівні це тому, що те, що ви носите, сексуально.

5. Коли ми говоримо: «Ти не схожа на нормальну дівчину». Ми не називаємо тебе дивною. Це твердження має бути приємним. Те, що ми насправді говоримо, це «Ти не такий, як я, якого я коли-небудь зустрічав», що виразно звучить набагато більш романтично, ніж ми бурмотіли б: «Ти ненормальний».

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.