7 наукових причин, чому ви повинні мати секс кожен день

7 научных причин, почему вы должны иметь секс каждый день

1. Це може знизити ризик розвитку раку передміхурової залози. Згідно з дослідженням з Гарвардської медичної школи, чоловіки, які еякулювали частіше, зменшували ризик розвитку раку передміхурової залози на 22 відсотки. Дослідники досі не знають, чому це так, але агов, якщо тобі потрібна ще одна причина, щоб зайнятись сексом сьогодні ввечері, щоб ваш хлопець уникнув раку, це досить важливо.

2. Ваш шанс застудитися зменшується. Дослідники з Університету Уїлкса в Пенсільванії виявили, що люди, які займалися сексом принаймні два рази на тиждень, випускали більше антигенів, таких як імуноглобулін. А, що допомагає боротися із застудами та грипом, тому просто подумайте про те, наскільки ви були б здорові, якщо б ви займалися сексом всі сім днів, ви були б безсмертними, це те, що я намагаюся сказати.

3. Це змушує вас виглядати супер молодими і впевненими. У дослідженні, проведеному шотландським дослідником і клінічним нейропсихологом Девідом Тижнями, судді здогадалися про вік життя чоловіків і жінок в Європі та Америці і виявили, що люди, вік яких був недооцінений на сім-дванадцять років, також повідомляли про секс три рази в тиждень, порівняння з контрольною групою, яка робила це двічі в тиждень. Вони також виявили, що ці молоді люди виглядають дуже зручно і впевнено в своїй сексуальній ідентичності. Виграйте, виграйте, виграйте, виграйте.

4. Це допоможе позбутися від ваших огидних менструальних судом. Дослідження, проведене в 2000 році, показало, що 9 відсотків з 1900 жінок займалися мастурбацією виключно для того, щоб позбутися від менструальних судом.

5. Це може зробити вас божевільним-родючим, якщо ви намагаєтеся зачати. У новому дослідженні, присвяченому фертильності і стерильності, було встановлено, що секс з кожним днем ​​може допомогти підготувати вашу імунну систему до вагітності, що має вирішальне значення з точки зору збільшення ваших шансів на народження дитини.

6. Він знижує ваш кров’яний тиск. У дослідженні, проведеному в 2005 році, було виявлено, що люди, у яких статеві зносини статевого члена (їх слова, а не мої) мали нижчий кров’яний тиск і кращі стресові реакції, ніж у людей, які цього не зробили (або тих, хто мастурбував або мав незахищений секс), що теоретично означають, що вони були ще більш холодними. Ніколи не погано.

7. Секс дійсно може зробити вас супер генієм. Окремі дослідження, проведені дослідниками з Університету штату Меріленд і Університету Конкук в Сеулі, Південна Корея, показали, що миші і щурі, які займалися сексом, частіше піддавалися стресу, і оскільки стрес робить ваш мозок менш здатним функціонувати, це зробило їх більш розумними мислителями.

Таким чином, теоретично, секс кожен день зробить вас родючими, живете довше, ніколи не захворієте і не помрете від геніальності. По суті, секс робить вас супергероєм.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.