Connect
To Top

Це доведено: їжа хороший шлях до жіночого серця

Існує близько 546 причин, за якими їжа – це все, і тепер вчені знайшли ще одну велику перевагу в тому, щоб тримати жінку ситою. (Слухай, панове!)

У дослідженні, нещодавно опублікованому журналом «Апетит», дослідники виявили, що між апетитом жінки і романтичним бажанням існує дуже тісний взаємозв’язок.

Дослідники розглянули реакцію мозку на голод у 20 здорових молодих жінок. Їх попросили не їсти за вісім годин до експерименту. По-перше, учасникам були показані романтичні образи, такі як люди, що тримаються за руки, в той час як активність їхнього мозку перевірялася. Потім жінок годували рідким замінником напою. Згодом їх попросили знову поглянути на ті ж самі романтичні образи, тепер з повним шлунком, так як їхні мізки були відскановані ще раз.

Висновки показали, що жінки були набагато відкритіші до романтики після того, як вони були насичені, виходячи з рівнів активації в скануванні мозку. Іншими словами, у жінки більше шансів, ах, отримати настрій після того, як вона насолодиться хорошою їжею.

«Вони були більш сприйнятливі до романтичних реплік», – писала Аліса Елі, тепер постдокторант з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго, повідомляє Time.com. «Замість того, щоб турбуватися, дратуватися і роздратовані, коли ви голодні … як тільки ми насичений, тоді ми можемо перейти до кращих речей».

Автори дослідження відзначають, однак, що необхідно провести більше досліджень з цього питання. «Все це дуже спекулятивно, але це все ще дуже цікаво і свого роду несподіване відкриття», – сказав Елі.

Проте, у вас тепер є найкраще виправдання будь-коли для вашого партнера, щоб відвезти вас на вечерю або приготувати вам дивовижне блюдо: наука!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in Чоловічий клуб

«Перлина» - сайт, на якому щоденно публікуються нові, важливі та дуже прості поради, які можуть стати у пригоді у житті кожної людини.

Copyright © 2005-2019 perluna.com.ua