Як часто потрібно займатися сексом, щоб бути щасливим?

Как часто нужно заниматься сексом, чтобы быть счастливым?

Коли ви думаєте про шалено щасливe парe, ви можете припустити, що вони займаються сексом щодня, неначе момент який бодрить. Але, згідно з новим дослідженням, виявилося, що багато щасливих пар проводять більшість ночей, читаючи у своїй піжамі.

Дослідники з Університету Торонто зібрали дані опитувань 30 000 американців за останні 40 років, щоб побачити, чи мають щасливі пари більш-менш сексуальні відносини, ніж нещасні. Їх результати, опубліковані в журналі Social Psychological and Personality Science, показали, що в усьому світі є щасливе місце для щасливих пар, і секс раз в тиждень.

Вони виявили, що більше сексу означало більше щастя, але була межа зв’язку, і це було раз в тиждень. Це мало місце незалежно від віку, статі чи тривалості відносин. Але це було тільки для людей у ​​відносинах; для самотніх людей не було ніякого зв’язку між частотою сексу і загальним щастям.

Чому задоволення йде після того, як займатися один раз в тиждень? Залишається неясним, але автори дослідження пишуть, що пари можуть відчувати задоволення, якщо у них є кількість сексу, яке вони вважають «середнім» для таких пар. Попередні дослідження показали, що люди схильні повідомляти, що вони займаються сексом приблизно, так, раз на тиждень, тому пари, які роблять це, які часто, ймовірно, відчувають себе досить добре про себе.

В цілому, дослідники говорять, що їх результати не повинні бути рецептом для більш-менш сексуальних відносин, але привід поговорити з вашим партнером і подивитися, чи задовольняєте ви потреби один одного в спальні.

«Наші результати свідчать про те, що важливо підтримувати тісний зв’язок з вашим партнером, але вам не потрібно займатися сексом щодня, поки ви підтримуєте цей зв’язок», – сказав дослідник Amy Muise в своїй заяві. «Важливо підтримувати тісний зв’язок з вашим партнером, не надаючи надто великого тиску на участь в секс якомога частіше».

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.