7 фраз, які обов’язково втягнуть його в настрій

7 фраз, которые обязательно втянут его в настроение

1. «У мене є сюрприз для тебе пізніше».

Хто не загоряється, коли чує слово «сюрприз»? Це запалює очікування, каже Ян Кернер, доктор філософії, автор книги «Добро в ліжку». Ваш партнер «миттєво почне думати про всі речі, якими ви могли б його здивувати, які почнуть прелюдію, перш ніж ви разом». Що стосується самого сюрпризу? Ви знаєте, що змушує вашого чоловік радіти – нижня білизна, рольова гра або навіть просто порожній будинок – так що дотримуйтесь своїх інстинктів.

2. «Сьогодні, я дбаю про тебе».

Давати і брати дуже важливо у відносинах, але іноді вечір повної віддачі (з подальшим майбутнім ввечері його повернення, звичайно ж) може бути неймовірним включенням. Мало того, що ваш чоловік відчує себе позабоченним, але це тонке нагадування про те, що ви все ще знаходите його настільки сексуальним і не можете дочекатися, щоб провести весь вечір, захоплююче увагу до нього, – каже Кернер.

3. «Вранці ви виглядали приголомшливо».

Це звучить просто, але натякаючи на те, як жарко ви виявите, що ваш чоловік відразу ж отримує його в настрої. Якщо ви похвалите його, коли він покине будинок, дайте йому ще одне нагадування через кілька годин, щоб він дав зрозуміти, що він все ще в вашому розумі, рекомендує Аліні Золдброд, сертифікований секс-терапевт в районі Бостона. І уточніть: вказавши, що він носив ваш улюблений рушник після гоління або що його синій светр показав його плечі, ви помітили всі деталі.

4. «Принеси додому пляшку вина сьогодні ввечері».

Або пінту Бена і Джері. Як би там не було, є причина, чому їжа і напої настільки переплітаються з сексом, і це дуже мало пов’язано з будь-якими афродізіакскімі якостями. Встановлюючи тон для поблажливого вечора в усіх відношеннях, ви допомагаєте обом в розслабленому настрої.

5. «Хіба ця спідниця не змушує мене виглядати гарячим?»

«Впевненість – головний афродизіак, – говорить Кернер. І коли ви це покажете, він безумовно збереже цю спідницю – і то, що знаходиться під нею, – на розумі.

6. «Я весь час думаю про твій …»

Нагадуючи вашому чоловікові про минулу подію, де ви обидва насолоджувалися, він налаштовує свій розум на майбутні зустрічі, говорить Кернер. Розмова через улюблені спогади також може допомогти вам піти з новим розумінням того, що вам подобається, а також мріяти про способи поліпшення. Хто говорить, що практика не ідеальна?

7. «Спасибі».

Невелика оцінка може пройти довгий шлях. І це вірно і в спальні.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.