5 найпоширеніших сексуальних проблем

5 самых распространенных сексуальных проблем

Коли справа доходить до сексу, може здатися, що для чоловіків завжди є, навіть невелика таблетка, яка може допомогти їм, якщо вони її потребують. Але ми жінки? Не так багато. Ми не обов’язково відчуваємо оргазм через три хвилини, а іноді секс хворобливий – або просто нудно.

1. Що робити після народження дитини?

Виправлення: «Зниження м’язового тонусу в м’язі pubococcygeus (PB) може зменшити приємні тертя під час сексу», – говорить доктор Хайді Бейнінгена, доктор філософії, від акушерства і гінекології Акрона. Рішення? Yup-перевірені і справжні вправи Кегеля можуть допомогти викликати м’язи тазового дна. Д-р Бейнінг каже, щоб робити це під час щоденних занять, наприклад, сидячи за вашим столом, водіння або миючи посуд. «Стисніть м’язи тазу, як ніби ви зупините свій потік сечі», – говорить вона. Працюйте над тим, щоб м’язи скорочувалися протягом 10 секунд за раз, і розслабляючись протягом 10 секунд між переймами. Як тільки у вас є це, вона рекомендує робити принаймні три набори з 10 вправ Кегеля в день.

2. В нашому життя забагато сексу, мені нудно!

Виправлення: «Якщо вам нудно, це безперечно пора поспішати, – каже тренер по відносинам і відносинам Рейчел Руссо. «Будь то з новою білизною, секс-іграшками, зміною місця, або навіть просто одягнутися і піти на незвичайну вечерю, як ви це робили, коли ви вперше почали зустрічатися», – говорить вона. Якщо це в бюджеті, уїк-енди – відмінний варіант, теж – секс для сексу може творити чудеса!

3. Нема часу для хорошого сексу.

Виправлення: «Пріоритет, визначення пріоритетів і визначення хорошої статі», – каже Руссо. Це не завжди повинно бути християнським сіро-улюбленим святом. «Крім того, у вас буде більше часу, ніж ви думаєте, коли ви визначаєте свої найбільші тимчасові промахи – прокрутку через Facebook, випивку, що спостерігає за чимось, – і усуньте їх». Подумайте про цікаві способи, які ви можете додати в маленьку близькість до своєї повсякденної рутини в душі для гарячого ранкового вечора або відправити йому сексуальні тексти протягом дня. Якщо ви хочете зайнятися сексом, ви знайдете час. І якщо ви дійсно не можете знайти час, є велика проблема для вирішення.

4. Моє лібідо низьке

Виправлення: «Надзвичайно поширеним симптомом менопаузи є зниження інтересу до сексу або зниження лібідо», – радить д-р Бейнінгена. Зниження лібідо може посилюватися болючим сексом або диспареунией. «Можливо, вам захочеться звернутися до вашого лікаря з проханням про антидепресанти, які можуть допомогти в зниженні лібідо.

5. Я занадто сухий!

Виправлення: «менопаузальні симптоми викликані зменшенням естрогену, і це може привести до атрофії або витончення вагінальної і вульварної тканини», – говорить д-р Бейнінгена. «Атрофія може викликати сильне печіння, сухість і біль при статевому акті». Оскільки ці симптоми викликані відсутністю естрогену, найбільш ефективне лікування є формою естрогену, зазначає д-р Бейнінгена, додавши, що існує кілька типів рецептів, що містять естроген, включаючи пероральні препарати та дермальні плями, а також вагінальні супозиторії, кільця і ​​креми. «Ці продукти зазвичай використовуються протягом тривалого часу, кілька ночей на тиждень, щоб підтримувати полегшення симптомів», – говорить вона. (Звичайно, є також і за лічильник мастила, але вони не містять естрогену, тому, якщо вони не роблять трюк, поговоріть зі своїм лікарем.)

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.