3 найбільших питань по сексу – відповіли!

3 самых больших вопросов по сексу - ответили!

«Це не тільки робить життя цікавим, але і відповідає моїй місії: нагадати людям, що чесне, справжнє і пряме спілкування про секс життєво важливо для здорових відносин»

Чи є моя сексуальне життя нормальним?

Більшість людей (особливо жінок) вважають, що вони хочуть в спальні, як-то дивно – можливо, тому, що багато хто з нас дізналися, як діти, що секс брудний, і що наші фізичні потреби не повинні обговорюватися. Але, будучи дорослими, ми жадаємо впевненості, що з нами все в порядку.

Відповідь: «Так, звичайно, ти нормальний!» Поки ви в безпеці і нікому не нашкодите, немає причин турбуватися, бентежити або соромитися ваших бажань або ваших геніталій. Ще краще, трохи послабляючи свої заборони, це перший крок до отримання сексуального життя вашої мрії.

Як часто більшість людей отримують його?

Всі думають, що у когось ще є більше сексу, ніж у вас. Розслабтеся. Дослідження показали, що більшість молодих подружніх пар, що займаються сексом, займаються сексом один або два рази на тиждень, за умови, що хвороба, вагітність, подорожі, фінансовий стрес або будь-яка інша серйозна проблема не заважають. Для нових пар це відбувається набагато частіше, але з часом частота буде поступово зменшуватися.

 

Як повідомити моєму партнерові, що мені потрібно в ліжку?

Він не читач для розуму, тому вам потрібно висловитися і зрозуміти, що ви хочете. Обрамлення вашого запиту як компліменту дійсно працює. Хочете, щоб він більше вас доставляв? Скажи йому, як ти заручився під час своєї останньої любові, тому що він дійсно не поспішав. Перш ніж ви дізнаєтеся, він буде пропонувати більше прелюдії, ніж ви можете впоратися!

Ніжні інструкції можуть змінити ситуацію. Не бійтеся говорити такі речі, як: «Чи можемо ми уповільнити хвилинку», «чи можете ви знову зробити це з мовою», або «це добре, ви знаєте, що б його відчували ще краще (тоді змініть позиції)«.

Іноді вам не потрібно говорити взагалі – просто направляйте його, обережно піднімаючи стегна або рухаючи своє тіло таким чином, як воно працює на вас. Стогін або воркування також дозволяє йому зрозуміти, що він робить те, що вам подобається. Пам’ятайте, що мета вашого партнера полягає в тому, щоб зробити вас щасливими, тому будь-який напрямок (наші тіла часто є таємницею для них) або путівники по шляху завжди вітаються.

 

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.