7 порад, щоб ви додали характеру до свого будинку

7 советов, чтобы вы добавили характера в свой дом
Чи ваш будинок не має характеру? Тонкі зміни тут і там можуть зробити світ різниці. Наші експерти допоможуть почати …

1. Почніть з припинення апеляції

Get expert advice on simple ways to add tons of character to your home
Зображення: Houzz

«Свіжі фарби червонго кольору на вхідних дверях можуть бути драматичними та привабливими», – каже Павло Габріель, президент компанії «Stair Builders» на Лонг-Айленді. “Додайте привабливу урну, наповненої барвистими квітами, встановіть  освітлення та виставте привабливий, сучасний кошик для приємного входу”.

2. Включіть те, що вам подобається

Зображення: Matan Efrati/EveEm/Getty Images

“Найпростіший спосіб додати персонажа додому – це додати те, що вам подобається”, – говорить Келлі Фоліс, генеральний директор Remote Stylist. “Подумайте менше “магазину”і більше вас.” Прикрасьте улюбленими їсімейними реліквіями та особливими пам’ятками з дитинства “.

3. Оберіть ідеальний диван

Зображення: LampsPlus

“Диван є гідною інвестиційною частиною і є основою вашої вітальні”, – говорить Майкл Мерфі, дизайнер та виробник тенденцій у компанії LampsPlus. Виберіть великий, яскраво витончений диван, який відчуває конструктивну впевненість у собі.

4. Два слова: акцентна стіна

Зображення: Houzz

Стінка акценту – це чудовий спосіб додавати почуття особистого стилю в кімнату, не перевантажуючи його “, – кажуть експерти в WOW 1 DAY PAINTING. Ви шукайте яскравий колір, який використовується для існуючих меблів, або йди з одним із сезонні модні металеві відтінки “.

5. Зробіть фотографії правильним способом

Зображення: PearTreeGreetings

Мистецько відображайте сімейні фотографії. Обрамлені фотографії завжди є варіантом, але занадто багато людей можуть виглядати як безлад. Замість цього перетягніть одну улюблену фотографію (або десятки, стилі колажу) у сучасне металеве скло. Ваш “плаваючий твір” буде унікальним для вашого будинку лише.

6. Додати примхливих з акцентом штук

Зображення: Westend61/Getty Images

“Затишні акценти демонструють вашу особистість і змінюють все відчуття приміщення”, – говорить дизайнер інтер’єру та автор Дженніфер Адамс. “Додайте декілька урочистих кишенькових подушок, щоб перетворити так настільки вітальну кімнату в привабливе, чудове місце для сімейних зібрань”.

7. Змішайте його

Зображення: LampsPlus.com

Забудьте про теми та намагайтеся тримати речі цікавими! “Змішайте висококласні та доступні штуки з упевненістю,” говорить Мерфі. І змішуйте матеріали і обробку теж. “Тут глянсова сталь балансує дерев’яні рекреаційні дерев’яні столи для сучасного вигляду”.

Кожен з нас, з нашими унікальними особистостями, повинен знайти свої власні способи вписати характер в домашні простір. Ці поради є чудовим способом запустити ці творчі соки, щоб ви могли створити дизайн інтер’єру, який найкраще підходить вам та вашій родині.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.