7 порад, щоб ви додали характеру до свого будинку

7 поради, щоб ви додали характеру до свого будинку
Чи ваш будинок не має характеру? Тонкі зміни тут і там можуть зробити світ різниці. Наші експерти допоможуть почати …

1. Почніть з припинення апеляції

Get expert advice on simple ways to add tons of character to your home
Зображення: Houzz

«Свіжі фарби червонго кольору на вхідних дверях можуть бути драматичними та привабливими», – каже Павло Габріель, президент компанії «Stair Builders» на Лонг-Айленді. “Додайте привабливу урну, наповненої барвистими квітами, встановіть  освітлення та виставте привабливий, сучасний кошик для приємного входу”.

2. Включіть те, що вам подобається

Зображення: Matan Efrati/EveEm/Getty Images

“Найпростіший спосіб додати персонажа додому – це додати те, що вам подобається”, – говорить Келлі Фоліс, генеральний директор Remote Stylist. “Подумайте менше “магазину”і більше вас.” Прикрасьте улюбленими їсімейними реліквіями та особливими пам’ятками з дитинства “.

3. Оберіть ідеальний диван

Зображення: LampsPlus

“Диван є гідною інвестиційною частиною і є основою вашої вітальні”, – говорить Майкл Мерфі, дизайнер та виробник тенденцій у компанії LampsPlus. Виберіть великий, яскраво витончений диван, який відчуває конструктивну впевненість у собі.

4. Два слова: акцентна стіна

Зображення: Houzz

Стінка акценту – це чудовий спосіб додавати почуття особистого стилю в кімнату, не перевантажуючи його “, – кажуть експерти в WOW 1 DAY PAINTING. Ви шукайте яскравий колір, який використовується для існуючих меблів, або йди з одним із сезонні модні металеві відтінки “.

5. Зробіть фотографії правильним способом

Зображення: PearTreeGreetings

Мистецько відображайте сімейні фотографії. Обрамлені фотографії завжди є варіантом, але занадто багато людей можуть виглядати як безлад. Замість цього перетягніть одну улюблену фотографію (або десятки, стилі колажу) у сучасне металеве скло. Ваш “плаваючий твір” буде унікальним для вашого будинку лише.

6. Додати примхливих з акцентом штук

Зображення: Westend61/Getty Images

“Затишні акценти демонструють вашу особистість і змінюють все відчуття приміщення”, – говорить дизайнер інтер’єру та автор Дженніфер Адамс. “Додайте декілька урочистих кишенькових подушок, щоб перетворити так настільки вітальну кімнату в привабливе, чудове місце для сімейних зібрань”.

7. Змішайте його

Зображення: LampsPlus.com

Забудьте про теми та намагайтеся тримати речі цікавими! “Змішайте висококласні та доступні штуки з упевненістю,” говорить Мерфі. І змішуйте матеріали і обробку теж. “Тут глянсова сталь балансує дерев’яні рекреаційні дерев’яні столи для сучасного вигляду”.

Кожен з нас, з нашими унікальними особистостями, повинен знайти свої власні способи вписати характер в домашні простір. Ці поради є чудовим способом запустити ці творчі соки, щоб ви могли створити дизайн інтер’єру, який найкраще підходить вам та вашій родині.

Залишити відповідь